Prijava

Nema ni 14, očito mu je teško da sastavi rečenicu, a pravopis još nije obnavljao jer prijemni sprema tek od marta, vragolan jedan!
Ali je trol lvl 27374858, nema šta! :DDDD xDDD

Ma garant se igrao sa ukućanima i kamiončićem, slupao kamion i pokvario ukućane, pa došao ovdje s istom namjerom. E neš majci, nije ti Vukajlija igračka, mišu!!!!

Jesi čuo da kad u rerni staviš grafičku ona brže radi 5x posle i možes tad da cepas GTA V i na 8600GT :)

сви су се примили! ал сам им показао и очитао буквицу троловања, неа шта :ДД ХД

http://i2.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/239/112/29e.jpg

Ok svakako sam tamo 2007 na pentijum trojci na 1,67GHz pikao helgejt bila zima fazon a ja izbacim kućište na minus 8 na terasu i pikam celu noć bez baga. Taj komp i dalje radi, nikad nije konektovan na internet, XP šljaka od tišinčine dana, ćale gleda na njemu dvd snimak sa mog ispraćaja jednom nedeljno. Ok?

HOCE NEKO SAMNOM DA IDE NA NEKI FORUM DA PRESECA TEMU POLITICKOM RASPRAVOM KOJU CE ZAPOCNEMO,ILI NECIM DRUGIM.

Пошто су отприлике они таблети за цртање, неки јефтинији ал да није скроз крш?

сурфејс про 3, око сома и сто сома и двеста са тастатурицом

за таблет који се користи за цртање и илустрације и прикључује се на компјутер питам, нисам питао да ми препоручиш флегшип таблет или телефон. Зашто селтикујеш момак?

kucaj wacom intuos, trebalo bi da je sigurica, pa gledaj za koji imaš para, mislim da ih ima i za 100-120 evra, al možda ti budu premali

e gledao sam te Wacom, mnogi preporucuju, to cu i da uzmem onda. Ma kakvi premali, ni misem ne radim na radijusu vecem do 10 cm lol

јел ок да ставим 1600 и 1866 мхз меморију заједно

Аутобус
за таблет који се користи за цртање и илустрације и прикључује се на компјутер питам, нисам питао да ми препоручиш флегшип таблет или телефон. Зашто селтикујеш момак?

Autobuse, uporedio si mene i Tuljana, što je uvreda za obojicu. Daj 5 kila roštilja kao gest izvinjenja.

EDIT: Bač, jeste, ali će obe raditi na 1600 MHz.

није проблем, 12 гб је у питању

Čime popuniš osam giga?

e:
hoću da ti kažem, ako te jebe sprava, a nije ti prepunjen ram, onda nije do količine rama

нем појма купила ми девојка за рођендан 8 гб мислим да је кингстон исто ко ова што имам

a, samo bodi onda, radi swe regularno

srećan rođendan :33

хвала, такође срећан рођендан свима који славе џд