Prijava

srećna rođendana džD
imam problem kada listam nešto u folderu nakon 2-3 sekunde me vrati na početak liste, spustim opet dole opet vrati i sve tako

чекам те испред факса каунте сиђи да се порвемо

МегаМарко, ако имаш Вин10 искључи аутоматско бирање позадине и опцију
Automatically Pick an Accent Color from my Background..
Ако није, сам си на своме

Jeste do win10 je, primjetio sam to kad sam apdejtovao sistem

kako da se digitaliziram? iam tv koji ima kao u sebi onahj digitalni kurac al' kad mu ućeram antenu ništa, šta kako to ide, treba li mi onaj kurac što se kupuje?

Ja mislim da ti treba digitalni risiver
Gdje najbrže u BiH mogu da prodam laptop?
Ima nekih firmi koje se bave otkupom, ali većinom stare laptopove koji vrijede 200-300 km

ocu da skinem video sa jutuba jer je jutub stao na pola i nece da ucitava dalje
koji program moze?
p.s. video je private tako da mogu samo kada sam ulogovan da ga gledam pa zbog toga ne rade oni obicni sajtovi

Kucaj između You i TUBE riječ MAGIC

Primjer:

Onda će ti otvoriti sajt za skidanje videa

nemere zato sto je private video

Probaj magic u url da ukucas odma ti daje dwnld link

Има ли негдје да се бесплатно дође до Про фотошоп туторијала?

Jesi li probao na lynda-i? Ne znam ima li, samo sam čuo da je odličan sajt za tutorijale.

Šomi23 zna dosta o tome Autobuse, i ne zajebavam te.

Lynda definitivno. Samo što sajt nije dž, plaća se jbg. Imaš 10 dana free trial čini mi se. Nadji torente, ja tako učio. Mada imaš na jutjubu pregršt kanala, jedan od boljih je ovaj https://www.youtube.com/user/PhlearnLLC . Jes da je lik malo gej, al skroz fino objašnjava.

хаха гледам стално овога скечера на пхлеарн, баш добар канал и добро објашњава.
погледаћу линду, никад чуо до сад

уствари, баш ћу сад да видим јел има на торенту случајно ових про туторијала од пхлеарн, вјерујем да су јако добри чим су добри ови бесплатни. можда бих и платио да нисам стипса.

ocu da skinem video sa jutuba jer je jutub stao na pola i nece da ucitava dalje
koji program moze?
p.s. video je private tako da mogu samo kada sam ulogovan da ga gledam pa zbog toga ne rade oni obicni sajtovi

Probaj ovo brt, ja sam uspevao da skinem i obrisane klipove preko ovog sajta pozz
http://www.flvto.biz/

Možda Slepi zna.