Prijava

Danas ukradeš komšinici šifru da dođe do tebe da joj "popraviš" :)

moze li se i kako komentarisat kao stranica na DRUGIM stranicama, preko fb aplikacije?

Dabogda crkli dusmani sto me kulirate jeben vam maike

Ja mogu. U kom kad udjem desno ima da se odabere sa čega da se komentariše

Koliko ce mi trebati vremena da naucim da napravim sajt?

Mesec dana, ako dobro kapiraš.

Dreamweaver ili Notepad C++, sta je bolje?

Comi_pg moze li vec da se kupa pomalo na moru u cg??

Ako hoces sto pre, bolje da koristis neki gotov cms, wordpress ili tako neki kurac nego da ucis html,css,js...

Ako hoces bas sve sam da napravis: nauci dobro html (on je lak), onda dobro nauci css, onda pocni sa dzavaskript, vrv ce i samo dzejkveri da ti vrsi poso, onda nauci neki grid za css: tipa butstrap ili fondejsn, pa neki preprocesor: tipa sass, onda neki templejting za html: tipa dzejd, pa pocni sa task ranerima: galp/grant, samo pre toga moras nod da znas, onda mozes joman da jos malo olaksas poso... To bi ti bilo sasvim dovoljno za front-end

Ljudi kapiram ja da je lakse iskucati tekst u word presu, ali meni treba sajt sa slikama, sa stranicama, sa linkovima, sa slikama, sa yt klipovima, i sto je najvaznije, da metnem banere da uzimam novce neke

posalji pvt autoru Ollanik, cuo sam da je on bas poznat web dizajner, verujem da ce znati da ti odradi to

Ako hoces da pravis sajtove putem pisanja koda, probaj brackets io

Dreamweaver ti dodje nesto kao lepljenje gotovih elemenata, ali dzabe i on ako ne znas sta je sta..
Dobra vezba: kad razgledas sajtove, probaj nekako, u glavi ili na papiru da deduciras kako su napravljeni, odnosno raspored elemenata, zasto su postavljeni bas tako itd... I onda probaj da zamislis kako bi ih ti uradio

Koristi i "Element inspector" u pretrazivacima, tako uvek npr mozes da izbunaris link slike sa sajta iako je onemogucena bilo kakva manipulacija

Dobar je adobi brakets,jos je i besplatan i mislim da ima svoj lajv privju. sto je odlicno za pocetnike.

Nema toga desno da se bira na telefonu

-----

izijem flips

Comi_pg moze li vec da se kupa pomalo na moru u cg??

Moze slobodno al nemas suncobrana jedino da doneses svoj, ima mjesta u vozu sad dok nije sezona
I nema guzve i ladna je voda.. ne znam dal ti to odgovara

Kako mogu da pretvorim ruter u wifi adapter?