Prijava

celtic

Kakav Windows 10 je? Hoću instaliram, a nisam siguran dal šljaka ljuto. Sve preporuke (pa i skečevi) su dobrodošli.

Win10 radi odlično, a oni koji kažu da ne valja neka slobodno instaliraju Win95 sa flopi diska, po33.

Makaronac

Ja gasim Windows Firewall i instaliram Comodo Firewall. Kontam, pošto ne instaliram apdejte za njega, logično da je loš, i bolje ovako neki da skinem sa redovnim apdejtom. Da li mi je to pametno?

Mimo Comodo Firewall-a koristim Nod32 kao antivirus.

Pa, LOL, i da ti je sto puta krekovan Win, opet je poželjno instalirati zakrpe. No, Comodo radi posao samo tako. Izbaci Noob32 i instaliraj 360 Total Security - Kinezi napravili ljuto dobar antivirus.

Win7 mator 7 godina, za 3 do 4 godine će biti ono što XP sada - sećanje na vreme kada je sve bilo bolje, jer danas je sve kurac pošto je pre sve bilo bolje.

Win10 ljuto penetrira u Win7, ne pokazuje znakove umora, po33.

Fala drugu Zyklonu, probaću ovih dana.

Nikako upgrade, samo win 10 clean install. 1607 je katastrofa po pitanju apgrejda. Ja sam ostao privatno na 1511 jer me mrzi da cupam hdd-ove da bih zavrsio update.

I da se razumemo nesto, bez laganja sad:
Win 10 se javlja kuci, ne mozes da ga sprecis.

Win 10 se javlja kuci, ne mozes da ga sprecis.

I šta kažu njegovi kodkuće?

Jos uvek nista javno. Ali ce to da unovce kako tako, Enterprise okruzenje ce sve to da plati.

Jebena lumija i win10. Izbacili neki update koji mi sve poremetio. Na računaru sam se i snašao, ali na usranoj lumiji dodatno sjebali tastaturu, sad je skoro ceo ekran u landscapeu, ne vidim šta kucam. Uradio bih print, ali naravno da ne znam kako. Joj, androidu, sve ti je oprošteno!

Prodaji to dok još drži neku cijenu :D

Print hvataš tako što istovremeno pritisneš taster za pojačavanje zvuka i za gašenje. NOOB

Ne znam za taj novi apdejt, sad ću da vidim, meni isto sve, a apdejtovao sam pre pešes dana.

PROVerio (heh) sam, kod mene je apdejtovano sve, a nema tih muka. Printuj sad kad sam te naučio kako.

Vredi li uzimati neki polovan lap top?

Ono, samo za fejs i filmove da sluzi?

Vrijedi, Tilmo, koliko keša si spreman potrošiti?

Pa odakle znam, s obzirom da mi treba za net i filmove, dajkle neki slab, oko 100e.

Al to neka moja merka, pojma nemam koliko se kreću uopšte.

Za te pare možeš uzeti vrlo star ili/i vrlo malen laptop (male dijagonale). Laptop po toj cijeni se zagrijava i od gledanja filmova.

Onda neću, nek žena gleda filmove na kablovskoj kekek

A kolko košta polovan a da je ok?

Duplo toliko. Za te pare nađi polovan Dell Precision M4500, ili Lenovo Thinkpad T410. Ako ima još pitanja, šalji u PVT.

Barbčine, da li neko može da mi pojasni ovaj novi apdejt google chrome-a na androidu konkretno ova opcija "ušteda podataka do 60%"?

Nikad nista ne apdejtuj osim WOT to mora.

Ljudi šta bi bilo bolje od ova dva ako bi se kupovalo, Dell izgleda moćno ali je kao radijator brate plus je i procesor stariji. Lenovo ima bolji displej, ali je malko plastičan.

http://www.kupujemprodajem.com/Laptop-Dell-Latitude-E5420-Core-i5-38193417-oglas.htm

http://www.kupujemprodajem.com/Lenovo-Thinkpad-T430-I5-4Gb-320Gb-HD--37750418-oglas.htm