Prijava

Pa sta si mi ispricao sada brt koji je najbolji od ova tri neka bude olraund xd

Moze li da mi se javi bilo ko ko ima iskustva i znanja u izradi sajtova

A jbga sad, hp daje najviše za te pare, ali generalno ga ne volim jer je đubar. Uzmi asusa pošto je najskuplji lolo

evo ima i ovaj

http://www.winwin.rs/laptop-i-tablet-racunari/laptop-notebook-racunari/laptop-dell-vostro-3568-15-6-intel-i3-7100u-4gb-128gb-ssd-intel-hd-bt-hdmi-6801557.html

Dell je kvalitetniji od svih.

Jeste Sale i Matijević pravi salame od mesa bez aditiva lolo

Manje više ti je isti kurac šta god da uzmeš. Uzmi ono što nudi najbolju konfiguraciju za tu cenu. Ako pravilno održavaš i ako imaš dobro hlađenje ukoliko ga koristiš na igrice i neke zahtevnije programe trajaće ti dugo svaki.

Pa ako mu je isti kurac šta god da uzme za te pare(što realno jeste jedna lepo upakovana prosta istina), onda treba da uzme onaj koji deluje najstamenije i najskuplje kad ga uzme u ruke

al traži im laptop koji ima SSD, to je jedna stvar koja će ženi da olakša rad na laptopu

Pseto, prvo nam objasni zašto ti duguju 40 k xD

Nema ga, otišao je da opipa laptopove.

https://www.kontorsmagasinet.se/acer-e5-523-amd-a9-8gb-ram-256gb-ssd-p-52?vat_disp=1&utm_source=pricerunner&utm_medium=cpc&utm_campaign=pricerunner

Nek ti izađu u susret i nek naruče ovako nešto. Dođe oko 50k, a dosta je dobra konfiguracija za te pare. I znam da su se jako dobro prodavali slični modeli.

Pa ne placaju racune

Svakako me mrzelo danas da odem, otici cu sutra tamo, ako neko ima jos neki predlog neka baci. Igrice se nece igrati, ssd ne znam sta je, nikakav zahtevan program, uglavnom net youtube i ta sranja. dao bih prednost lepom kucistu i cvrstoj plastici

upravo se javio ps, kaže da su poslali iz winwina svog čoveka da donese kolima ovaj laptop iz švedske

Uh, onda im uzmi tu lovu sa masnom kamatom, što si već uradio, pretpostavljam, ne zvao se ja Lorimer

Daj bre miki nemoj jebati

Da ih pitam volva da mi posalju, kako se razumes u volvoe?