Prijava

E ja stvarno mislim da je ovo odlican post ali sad sam bas nesto umoran da ga citam do kraja neces se ljutiti ako odlozim za sutra ujutru mislim oce ostati nemoj da obrises sad namerno da ga ja ne bi procitao

Slusalice za komp do 4000 dinara?

Smikrofonom, bez, one GEJmerske kake trazis?

Bez mikrofona,za muziku

Imas one Sony ZX310B, tako nesto. Kidaju, a tako neka cena je.

E te sam pokusao da nadjem al nisam video na sajtu, one su do jaja

Imas za 600 dinara Gigatech one velike, upadnu usi u njih
Ja imam takve evo 3-4 god

Treba mi neka tastatura gejmerska do 2 hiljade. Moze i polovna. Bez ikakve pomocne dugmadi led ciganisanja najsirovija kvalitetna tastatura sa kvalitetnim odzivom i antighostingom, mislim ok ovo sam juce sve cuo ali mislim da sam se dobro izrazio za ono sto mi treba

priča se po gradu da si gejmer, jel istina?

al praštaj, ne mogu ti pomoći ništa vezano za tastaturu, meni je jedini kriterijum da nema kabl

ne mere to bez kabla

PROSEČNA SRBENDA
Treba mi neka tastatura gejmerska do 2 hiljade. Moze i polovna. Bez ikakve pomocne dugmadi led ciganisanja najsirovija kvalitetna tastatura sa kvalitetnim odzivom i antighostingom, mislim ok ovo sam juce sve cuo ali mislim da sam se dobro izrazio za ono sto mi treba

polovna tastatura jebena, zašto želiš nečije dlake, vunicu iz pupka i skorelu spermu
kupiš bilo koju il najnadrkanijeg izgleda do max para kolko ćeš daš ako oćeš da ti sija il da ima dugmiće za gejmerska sranja, svejedno će ti crkne za šest meseci
aj da je mehanička, al' za 2k da zapatiš šugu beži

Ti za te pare teško da možeš dobru tastaturu uzeti, a kamoli neku gejmersku.

http://www.winwin.rs/pc-periferije-monitori/tastature-i-misevi/tastature/tastatura-usb-us-hama-urage-exodus-2-gaming-crna-113728-4713800.html

Uzmi lepo 2 soma, idi u pc prodavnicu i lepo birkaj tamo šta imaju u ponudi.

Uzmi lepo 5 eura i kupi MS tastaturu i 5 eura Gigatech slusalice