Prijava

Kad se skucavas prvo tegle pa tablet pa motor pa ides na more

http://www.mi.com/en/mibox/

ovaj xiaomi je preljubazan, stigao drugaru pre desetak dana, oko 75 evra izađe, a izgleda svemirski

radjarde, čemu tačno služi takav box?

Ксаоми сваку сзвар коју направи јебе

Никако да се наканим да узмем ону њихову камерицу ко гоупро што је

verovaću ti radj i naručiću ksaomija, ukoliko opravda očekivanja, počastiću tebe i prijatelja pivom...oh wait...

samo nek si ti zadovoljan kupovinom...

e radj ti sigurno znas gde ima onaj bezicni punjac da se kupi onaj mikropunjac

Ol imaces pvt za minut

odlicno ime pvt-a inace

Trudio sam se xd

Ljudi, izvinjavam se ako je vec neko pitao, mrzi me da trazim, ali vredi li da se predje sa Windowsa 7 na 10tku. Nesto sam bio eksperimentisao sa Linuksom, nego lenj sam suvise za to, pa me zanima sad koliko je krs 10tka i da li je uopste, da se ne cimam?

Ako si kad osmicu imao, eto, tako je i još ponešto od sedmice. Desetka je generalno pravljena za tač uređaje, ono, vidi se da su tome pridavali naročitu pažnju. Meni je i dalje sedmica omiljena :)

8.2 najbolji OS probao sam sve i baš se dosta razumem u OS

Ja kad upalim komp kucevni pise windows xp profesional jel valja to?

A kompjuter mi je samsung 5450

,,word wide web,, neki zovu da je jedini internet al iako je 99% interneta,nije jedini
postoje i drugi servisi i sve al ima nekih koji ne znam zasto se ne smatraju internetom
svi bulletin boardsi,fedonet,deltanet,apanet i razni drugi koji su se koristili online preko mreze,vajrlesa,modema i raznih drugih i provajderi i sta su vec su po mom misljenju takodje internet takodje spadaju u internet
ne mislim to samo zato sto sam video(iz basa na sajmu kad sam tuda prolazio 27.06.2016.) sve ljude koji su u svim tim sto sam nabrajao u ovom postu i svim ucestvovali(oni koji su na bilo koji nacin ucestvovali)u koje spadaju svi sto su koristili ih,svi sto su kreirali ih,svi sto su operisali ih i razni drugi i sve) u bulletin boardsima,fedonet,deltanet,apanet i razne druge koji su se koristili online preko mreze,vajrlesa,modema i raznih drugih i provajderima video na sajmu kako bleje zajedno sa svima koje su ikad videli i videce(a sto se tice onih koji su ucestvuvali isto ko ovi a nisu doziveli taj dan za njih su dosli ,,samo,, oni koje su oni ikada videli) sa osvim iz ..world wide weba,, i ,,deep weba,, i ostalih mreza i svih ineternetova i netova i mreza i svih tih,sve ja to zovem internet...i takodje sam video(naravno cim sam video i ove kako bleje s njima) sve ljude koji su ikada ucestvovali i ucestvovace u ..world wide weba,, i ,,deep weba,, i ostalih mreza i svih ineternetova i netova i mreza i svih tih,sve ja to zovem internet kako bleje zajedno sa svima koje su ikad videli i videce(a sto se tice onih koji su ucestvuvali isto ko ovi a nisu doziveli taj dan za njih su dosli ,,samo,, oni koje su oni ikada videli i sve njih sam video kao i zive oblike tih sto nisu doziveli sto sam pomenuo medju njih i sve njih sam video
znaci taj dan sam iz basa video sve ljude koji su ikada ucestvovali i ucestvuju i ucestvovace na bilo koji nacin u internetu i svim ljudima koji su ikada ucesvovali i ljudima koji ucesvuju i ljudima koji ce ucesvovati u tima sto ih smatram internetom a kao nije(tu ubrajam sve ove koje sam nabrajao znaci i sve ljude koji su na bilo koji nacin ucestvovali i sve ljude koji ce na bilo koji nacin ucestvovace i sve ljude koji na bilo koji nacin ucestvuju u celom dip webu,i sve ljude koji ce na bilo koji nacin ucestvovati celom world wide webu,
celim svim bulletin boardsima,fedonetu,deltanetu,apanetu i raznih drugih koji su se koristili online,preko mreze,vajrlesa,modema i raznih drugih i provajderi i sta su vec koji su postojali svih celih i svih koji postoje i svih koji postojace i sve ljude koje su svi ti ljudi videli i svi ljudi koje vide i svi ljudi koje videce i sve ljude koje su videli oni sto nisu doziveli 27.06.2016.(kad kazem ,,videli,, i napisem ,,videli,, to znaci i one koje su ikad videli i one koji bili u njihovoj blizini i prisustvu i uopste u vidljivoj udaljenosti itd))...sto znaci video sam tada sve ljude koji su ikada zivelii kako se pojavljuju u svim zivim svojim i raznim drugim oblicima,sto uklucuje i one koji nisu doziveli 27.06.2016. jer se oni pojavljuju u svojim svim zivim oblicima tamo takodje sam im video sve te oblike i one sa crtanih,filmova,svega nacrtanog,napisanog,naslikanog,animirananog i svih tih sto su nastali imaginacijom u raznim oblicima,sve njih sam video i sve ljude koji su ziveli ikada sam tamo video(u zivim oblicima naravno),sve ljude koji su postojali sam tamo video(u raznim zivim oblicima) i sve ljude koji ce postojati sam tamo video i sve ljude koji postoje sam tamo video i sve ljude u zilijardu oblika onih zivih eksperimentalno napravljenih i paralenih univerzuma sam tamo video kao i sve ovo nabrojano u zivim oblicima naravno i svi se dere da dodjem da mi izdrkaju tj svi ljudi koji postoje,postajali i postajaci plus zilijardu puta vise ovih vestackih ljudi i svi u raznim oblicima i svi vicu u isto vreme da dodjem da mi izdrkaju ...takodje menu oblicima svih je bilo i mrtvih oblika al onako pred kraj zivota gde jos vide i sve to ili samo izgledaju mrtvo i sve i njih sam sve tamo video i sve
http://image.prntscr.com/image/ac7e2830503e4f92808ea05657599cf7.png svi su bili u zivim oblicima naravno tamo tad...neko od njih je viknuo da dodjem da mi izdrkaju i viknuo je da se loze svi tamo na to da mi izdrkaju a ja nastavio svoj put
jao kad sam se vracao gajbi kakva oluja je pukla kad sam se penjao na most onaj i na mostu i sve a one ograde male i ljudi koji prolaze tuda pogotovo oni na biciklima su me paranoisali i sve sam ih sklanjao hahah i ona ograda je meni mala a ja imam strah od visine i stalno tako guram ljude i paranoisem se kad idem takvim mostovima hahah...pogotovo kad duva tako prejak vetar a ja pijan i navaren jako i bas tripujem i pljusak onda prejak krenuo i ja do stanice otisao daleke prilicno odatle da sacekam 82 i nasao najbolju tacku za nekisnjenje tamo hahah...i okupili se ljudi jako na stanici ja onako na najboljoj tacki kasnije me smorile neke bicarkice kad su stale tu i rekle mi nesto u fazonu ,,ti ces da nas stitis,, ahahhah kako mi je neprijatno u takvim situacijama...cesto razne picke su me tako koristile i gledale me kao njihovog ZASTITNIKA mnogo puta sam recimo ulazio u situacije da tako picke prozivaju neke likove dok blejimo i kazu da cu ja da ih branim ako ih napadnu a ja ih u tim situacijama pogledam pa pogledam u te likove i cekam da ih napadnu hahah da bi ja samo stajao gledao xd...al ne napadnu ih e...i mnoge su me picke gledale da ih stitim i to,mislim ponekad stitim ih i to al u fazonu ,,iskuliraj brate,, a ne u javiovom fazonu,pogotovo sto se javio ubacuje kad nije situacija za branjenje i kada mu ne traze haahhh...
uh po defoltu sam ja ljubaznan ili ljubazno ljut,al mnogo puta mi se desavalo da prsnem bez razloga hahah i na ortake i na picke i porodicu itd ljude uopsteno i krenem ih udarati...
neki od primera je kad sam neku glupaca sto mi je uzela fon i kad je citala poruke moje istripovala jer sam je jebao da je to dovoljno da budemo u vezi i ja je uzeo za vrat i jako nabio na ono staklo od stanice haahhh ljudi okolo se zaprepastili kad su to videli ahahah podigao sam je onako za vrat i nabio jako i prodrao se na nju nesto,ne secam se sta,ili kad sam jednu nabo iz cista mira hahah jer su me iznervirali roditelji i izlazim iz ulaza i ona tamo sa drugaricama u ulazu mom i prilazi mi onako da me poljubi i ja je nabodem u glavu i ona me pita sta mi je i ja je opet nabodem ahahh ili kad sam jednu gadjao klucevima prejako jer nije htela da mi da pare za cigare a dobila taj dan na nekom bingu sta je vec mnogo para i ja kljuceve vadim iz dzepa i puknem ih ka njoj hahahh dobro je da sam je promasio jer mislim da bi je racepao ljuto bas jako su pukli u zid hahahah...itd...
editujem nekad postove na foprumu kao sad kad hocu da dodam nesto ili oduzmem u post svi moji postovi su za edit i uglavnom dodavanje,tj u svaki bi mogao dodati zilion toga