Prijava

Је л' није исто што и јер.

А сада ми тачно појасни која је поента теме, односно шта тачно требам да напишем?

Јебига нисам баш писмене нарави, аа па требао би да кажеш је л слушаш странце или домаћицу? И оно шта мислиш о овоме металу да ли је то само шит да би био кул или н.

ја о музици имам фино мишљење.. баш је добра музика.. осим ових Зарета и Гоција, њих не волем нешто

Да се трпају у исти кош са Саншајном, Шкабом, Струком

Ja ne mogu da verujem da si ti strp'o u isti koš Sanšajna i Struku ?

Žare i Goci su okej skroz. Ja volim da ih slušam dok spavam, tad zvuče najbolje.

Џими кобјаснијо реално секта, гори су од јеховиних свједока.
Фејзбук како не слушаш Зарета? Зар је могуће? :(

осим ових Зарета и Гоција

Ко не воли Жарета и Гоција, не море бити џедај!

То фацо љубим те када дођеш у БЛ има да се напијемо ололололол

Banjalučanin? Naći ću te i isprati ti mozak sektalikama. :)

Змијо кад спаваш или кад спаваш? :)

саншајн морао сам да их негдје стрпам, а нисам могао да их метнем са Металиком онда би се наљутили ови секташи јбг

Prvo Eddie, metalika je bend a ne pravac u muzici, i to jako kvalitetan bend. A pošto ne znaš da bekneš engleski ili uopšte nikad nisi poslušao rok, metal pesmu nego ti je drugar tzWiijjaa rekao da se deru i da su jajare preporučio bih ti da ukucaš neku metalikinu pesmu na guglu i ukucaš lyrics, i pošto verovatno ne znaš engleski da odeš na gugl translate i prevedeš, pa možda uspeš da shvatiš nešto od nekvailtetnog prevoda. Ne bih da komentujem to što slušaš Tomu Zdravkovića, ajde da kažemo da je on oldskul narodnjak, legenda srpske narodne muzike. Takođe jako bih ti bio zahvalan ako bi mi odgovorio na visokouman tekst pesme koji si gore okačio, hardbass pesme, il i bilo koje psy, house pesme. Takođe voleo bih da mi nađeš glup tekst neke rok ili metal pesme ali od najpoznatijih bendova, jer svako može da se predstavi kao rok i metal bend i da napravi sranje.

Metalika je i jedno i drugo!
Znam zato što mi je drug tako rek'o.
A engleski znam, npr. how ar jou going znači kako si.
Hard bass je dobra igra. Ruska narodna. Nauči da ceniš to.
Metalike nemaju nijednu dobru pesmu. Izašlo mi nešto enter sandma. Šta je bre ono? Kakvi peskovi, kakve pičke materine?! Ajde bre.

Pošto voliš da slušaš pesme na jeziku koji razumeš, samo srpski verovatno, nije mi jasno kako toliko voliš ovu pesmu hardbass, tj. voleo bih da mi prevedeš tu pesmu kao ljubitelj pesama koje razumeš. Da sekta su, a ne znaš ni ko su. Idi malo na guglaj sad pa me produhovi tvojim znanjem o njima.

EDIT , Eddie majstore, dobro si me podsetio da poslušam enter sandman, prva tvoja pametna rečenica u dosadašnjoj diskusiji. Tj. dve reči.

Poenta je da je Cara/Fejs/Jovicic/Seljak Veseljak objasnjo.

Banjalučanin? Naći ću te i isprati ti mozak sektalikama. :)

А шта ако ја тебе нађем прву па ти утувим у главу да слушаш Тому и Зарета. :)

алтбан Еди одлично прича руски, зар ти то ниси знао?! Он сада може не само да преведе ово горе Руско, већ и да ти пјесму напише

Ја сам мислио да су ови секташи будале неке, ал сам пустио овог Димитрија и могу вам рећи да пра'о добро гуде
http://www.youtube.com/watch?v=-7hmbfg6roI&feature=player_embedded#

Плус, екипа на стејџу заједно са рајом из прва три четири реда може да ради као готивна ауто-праона. О томе је било ријечи и раније...

странце
или домаћицу? И оно шта мислиш о овоме металу

Занимљиво је како делиш музику на страну, домаћу и металце. :) Но добро. Могу рећи да готивим нешто од домаће музике као и нешто од стране. А метал, слушао сам то некада давно, није то толико неквалитетно нити неразумљиво као што си ти споменуо. :)

Dobar ovaj Dimitrije.

Луди чак спемује обришите његов пост. олол
а ФАЦО ово је најготивнија пјесма што сам чуо а интерпретација је фантастична пожелим некада да сам секташ и да радим на авто праони.

делиш музику на страну, домаћу и металце

Наравно друго и не потоји, а слушачи музке се дјеле на , нормалне, странце и секташе. Надам се да се капирамо. :)