Prijava

Набити великим словима при прављењу постера:
НИЈЕ ДОЗВОЉЕНО СТАВЉАТИ СЛИКЕ КОЈЕ СУ У СТВАРИ СТРИП ИЛИ СРУГИ ПОСТЕР!
И да се стави доле да уколико наставе да се оглушују о то да ће Каизен опет увести ограничење од педесет поена. Јер се другачије са стоком не може.

Stefane, što si brate u tom Boki 13 fazonu? Ja pa ja. Iritantno je, žale se ljudi....

ZA

ali pod uslovom da se ubaci i "llololololo" dugme!

ИЛИ СРУГИ

Baš srugi? :)

Добро бре Мрумуне модератор па спемујеш, како те није срамота, шта ми деца да помислимо, јебем му крвцу, уозбиљи се :)

Ja pa ja. Iritantno je, žale se ljudi....

Jbg, zar nije zanimljivije videti povremeno ovako nešto, nego 50 komentara "za"?

Unosim malo lepote, šta fali? :)

A ko se žali? Daj da sredimo to...

jbt ovaj Stefan još uvek nije banovan. MOgo je bar tri dana da poapase zbog onog što je uradio...

Ja se žalim, brate, smaraš. Al' nebitno.
Slažem se sa SES-om. tj. L0L-om. Dojadiše.

jbt ovaj Stefan još uvek nije banovan. MOgo je bar tri dana da poapase zbog onog što je uradio...

Да брате, оставља коментаре о плагијату а не оставља линк, БРУКА!

Bruka, ali ne samo to, Upao je u mod nalog i nikome ništa. Hakovao je sajt i nikom ništa...

DA je bar dobar autor pa bi i razumeo. Ali realno, defke su mu sranje. Pratim ga pa znam!

Ja se žalim, brate, smaraš. Al' nebitno.

A i k'o da sam tu puno... Uletim negde, pokažem koliko volim sebe i to je to...
Širim ljubav, jebote... :)

Ja sam itekako za, al da se zaokruži na 100 poena.

Slažem se sa SES-om. tj. L0L-om. Dojadiše.

Шта, шта, шта, шта, шта, ШТА??!! Откуд сам ја то СЕС?

L0L brate, i SES se žalijo na ovo koji ti je

JEDAN JE LOL

Ma, sprdam se, šta se štrecaš :)

Ma otkud znam, vidim napadate me... :)

Укењах се људи бре, мојнете ме штрецате...
ПС: За додати при постерисању - Модератор има право да избрише твој постер ако сматра да је бла, бла, трућ, трућ (е сад преокрет) АПЕЛУЈЕ СЕ НА АУТОРА ДА УКОЛИКО МУ ПОСТЕР БУДЕ ОБРИСАН НЕ ПОСТАВЉА ГЛУПА ПИТАЊА О ТОМЕНА ФОРУМУ ЈЕР ПОСТЕРИ И ОВАКО И ОНАКО НЕ МОГУ БИТИ ВРАЋЕНИ У ЖИВОТ (не мора великим словима)