Prijava

Odlučio sam i ja svom sinu da platim kuravu to je sasvim normalno.

I ja!

Sad mi žao što nisam jebao sa 12 npr.

Inače, od kurvi...ali ovih koje se ne navatavaju baš pored puta, nego od ovih malo kvalitetnijih, je jako teško dobiti bolest.

Prvo što one paze na sebe i stalno idu na preglede. Za razliku od gilipterki koje se navatavaju niže ili više šanka.

Drugo što nema šanse da jebeš bez kurtona. Nema šanse!

----------------------------------------------------------------------

Plus naravno što je dobro poznato da je jeftinije jebati kurvu nego otići u grad da bi se navatala pička. To je čak i jedan od glavnih atgumenata ljudi koji imaju dugogodišnji štaz držanja kurca u musavim pičkama kurvi.

frenki, ti imaš retku veštinu da budeš iritantan.

Да сам мушко све паре с коцке бих трошила на курве.
Скоро сваки дан пролазим поред каћке и београдске петље, Хладњаче у улаза у Шангај. Ко познаје Нови Сад, зна да ту курве долазе на прело.
Има свакаквих штрокавих циганки, али понекад се појави и покоја права црнкиња. Има доста бркате деце, поготово ту код Шангаја. Има и трудница.
Мој друг је уместо да јебе, опљачкао курву, па га јурио макро.

Kol'ko otprilike košta 1h sa rasnom kurvom?

Плус на наслов! И омиљена!

minus za promenu podforuma!

minus za promenu podforuma!

I od mene.

Ovo treba da bude u "Sport i život".

Pa jel možeš novu pičku da jebeš za džabe onog trenutka kad ti se digne kurac?! Ako možeš, svaka čast.

Не могу, али можда могу около да јебем

A zamisi koliko košta šetanje devojke, pa njene drugarice, pičke materine:)

па што, баш фино :)

pa raskidi, pa opijanje u kafanama zbog raskida, ma idi.

А ово обавезно :Д

Recimo na saboru trubača u Guči ima dobrih cigančica. Ko je bio zna da one igraju na onim uličnim šankovima i da se plaćaju 50 evra odmah iza tamo gde ti vlasnih šanka KAO toči špricer. Ako naručiš tri ili više cigančica dobiješ popust i to nije sve...dobiješ i da kasnije piješ špricera za džabe koliko o'š.

Mnogo je dobro...zbog toga ljudi i idu u Guču. Koga realno bole kurci za trubu i svadbarski kupus?!

Kol'ko otprilike košta 1h sa rasnom kurvom?

od 50 do100 evra sve zavisi , drug mi priča da je išao skoro bilo je 50 evra i još nešto kao platiš za gotivnu sobu, kažem ti u Doboju ima taj kao bordel motel kurac palac, one rade kao konobarice ali heftaju se, dobiješ brate sobu sve gotivno. Jes da je jedno pivo 10 evra.

minus za promenu podforuma!

Odmah sam promenio podforum jer sam u startu odabrao pogrešan. Trebalo bi zaista u "sport i zdrav život".

Kol'ko otprilike košta 1h sa rasnom kurvom?

U NS-u 80-100 evra, ali to su takve pičke da ti pamet stane. Vrhunske zaista.

Ako naručiš tri ili više cigančica dobiješ popust i to nije sve...dobiješ i da kasnije piješ špricera za džabe koliko o'š.

Zajebavaš?

Mada, ne bih mogao da jebem ciganku.

u Doboju ima taj kao bordel motel kurac palac, one rade kao konobarice ali heftaju se, dobiješ brate sobu sve gotivno.

Zvuči primamljivo. lololo

i nazivate kurve pogrdnim imenima.

LEGENDO!

Да сам мушко све паре с коцке бих трошила на курве.

Nema šanse da svoje teško stečene pare kockom trošim na kurve. Mada, ne mogu da ne priznam da mi je Frenki malo otvorio oči.

Nisam nikad koristio usluge kurvi, takozvano jebanje. Nem pojma što, nije mi to nešto odbojno i neprihvatljivo, jednostavno nisam.

Eee, serem! Jesam pre pešes godina, ali nisam platijo, ortak joj bio poslodavac pa sam jebavo džabe! TO!

Nisam nikad koristio usluge kurvi, takozvano jebanje. Nem pojma što, nije mi to nešto odbojno i neprihvatljivo, jednostavno nisam.

А до малопре сам мислио да си ретко кул младић :(((

U NS-u 80-100 evra, ali to su takve pičke da ti pamet stane. Vrhunske zaista.

Eto, Dankane. Umesto da jebeš rasne kurve, ti trošiš jure na kladžu.

Mada, ne bih mogao da jebem ciganku.

Iz tvojih slova odiše neiskustvo. Ljudi daju dva janjeta za jednu ciganku, a ti se tu praviš fin. Mi smo morali 10 cigana prebiti na mrtvo ime na nekom kirbaju da bi ortak jebo ciganku.

Edi, zaista...

Јебем ја и расне курве, Еди. Кад ми жена учи за испите, јбг. Сад је управо завршила школу, па морам мало да смањим :(

Frenki, sledeći put kad dođem, idemo da jebemo cigančice!

Iz tvojih slova odiše neiskustvo. Ljudi daju dva janjeta za jednu ciganku, a ti se tu praviš fin. Mi smo morali 10 cigana prebiti na mrtvo ime na nekom kirbaju da bi ortak jebo ciganku.

Edi, zaista...

HAHAHAHA

Јебем ја и расне курве, Еди. Кад ми жена учи за испите, јбг. Сад је управо завршила школу, па морам мало да смањим :(

Oprošteno ti je onda. lololo