Prijava

Да нагласим: Капслоковане речи су НАГЛАШАВАЊЕ не ДРАЊЕ! Е тако....

Овако, већ дуже време ми је пун курац људи који немају ЈЕБЕНИ смисао за хумор!
То је ескалирало малопређашњим СКРНАВЉЕЊЕМ теме која је служила само и искључиво за зајебанцију!
Значи жена пише неразумљиве постове ЖЕЛИМ да их неко ПРЕВЕДЕ! али то све кроз ШАЛУ јебену, нигде нисам вид`о вређање!! ЈА ДА ПИШЕМ НЕРАЗУМНО бол`о би ме курац што ме људи спрдају јер се СПРДАЈУ!!! неће сигурно НЕКО ИНТЕРНЕТ ГОВНО, у које сврставам и себе да ми уништи ЖИВОТ тиме што се спрда на мој рачун!

Е сад... пошто је тему убило пар људи који су здушно скочили да БРАНЕ неку тамо Аурору 072 јер је то као неко ВРЕЂАЊЕ морам да кажем да су ме много разочарали, и то понајвише они које познајем уживо. Пошто нисам ПИЧКА именоваћу их, то су Лемаја и Електричар! Као да не знате да се зајебавамо!

Али проблем је настао раније. ВРШЕЊЕМ ЈЕБЕНИХ ЧИСТКИ! Ајмо да изгазимо ауторе који постују на теми јебање ОНИ СУ СВЕОПШТЕ ЗЛО ОВОГА СВЕТА они ће СЈЕБАТИ СВЕ!!!! За вашу информацију господо угњетавачи то је најдуховитија и најактивнија тема која је икад отворена!!! ПОЧЕЛИ СУ! БАНОВАЛИ СУ И БАНОВАЛИ И БАНОВАЛИ али нису нас сјебали.

Такође УБИЈАЛО се све што је људима занимљиво, рецимо дефиниције које су организовано писане за МАСОВНУ ГРОБНИЦУ! Модератори дозволе да се то ради у ТРИ УЈУТРУ, понављам и бројем 3 АМ али се то неким људима који НЕМАЈУ ЈЕБЕНИ СМИСАО ЗА ХУМОР није свидело и онда су обавестили ОНЕ КОЈИ НЕМАЈУ СМИСАО ЗА ХУМОР А ИМАЈУ МОЋ да БАНУЈУ! и они БАНОВАШЕ!! решише проблем! ЈЕБАШЕ НАМ МАЈКЕ!!!!

Затим СПЕМ! На један једини ред СПЕМА претило се баном, за два реда претило се СМРЋУ!! СТАЉИН ЋЕ ДОЋИ СКЕЊАЋЕ СПЕМЕРЕ! то ће помоћи сајту!!! САЈТ ЋЕ БИТИ БОЉЕ МЕСТО!!! Оће курац!!!

ДОКЛЕ ЋЕТЕ ВИ БЕЗ СМИСЛА ЗА ХУМОР ДА УБИЈАТЕ И ОНО МАЛО ЗАЈЕБАНЦИЈЕ КОЈЕ МИ МОЖЕМО ДА ПРОВУЧЕМО ДА НАМА БУДЕ САЈТ ЗАНИМЉИВИЈИ!!??

Ја не терам никог да чита теме које му се не свиђају, па и ја не читам оне ваше досадне теме које траже неку озбиљнију расправу, јер ми није циљ да се озбиљно расправљам овде! ЦИЉ ЈЕ ДА СЕ ОПУСТИМ! Није ли свакоме то ЦИЉ??????? Како ако дође неки тамо лик и каже ти, е ти ДЕЦХКО не може да напишеш то и то то је кажњиво БОЖЈИМ ЗАПОВЕСТИМА!

Е сад, ако наставите овако да убијате све што се овде покушава провући да би се људи осећали лепше отићиће све у курац и сајт ће остати без хумора без сммеха и без занимљивости! Отићи ће људи који су срж сајта, остаће школске дефке и идиотски хумор! САЈТ ЋЕ ПОСТАТИ ЈЕБЕНА ДРЖАВА У КОЈОЈ ВЛАДА КОМУНИЗАМ ПРОКЛЕТИ!! А у курац! ПРЕТЕРУЈЕТЕ ГА АААААААААААААААААААААААААААААА

Е на крају пијте чај у 5 и читајте дефке типа паприка!

KAjzen je na ktitor forumu rekao da tema može ipak da se otključa! ALi je prekasno jer je obrisana...

Realno, niko Auroru nije uzeo 1 grama u usta, samo smo razgovarali o njenim pisanjima i više autora se složilo da im nije najjasnije njeno postovanje na temama i defkama... ali ljudi su se odma bacili u trip da je vredjamo jer ne umeju da razgraniče komentarisanje komentara i delovanja na forumu u odnosu na prozivanje pojedinaca i eventualno navodjenje i nagadjanje njihovih mana!

Нема то Царо везе са Аурором, ово што сам ја отворијо сад има везе са целокупним стањем на сајту. Просто сам ја сам улазио у ситуације да ме модови угњетавају јер, узећу баналан пример, напишем "Ђес Самх" на некој теми... ЕЕЕЕЕЈЈЈ јел то нормално???

Fejz ne kenjaj ,realno vredjali ste devojku!

Fejz ne kenjaj ,realno vredjali ste devojku!

Ахахахахахах ДО ЈАЈА :)

Волим теме са великим словима, некако дају правдање да напишем СПЕМ.

Pa realno ,kako bi bilo tebi da neko otvori temu o tebi i sprda te na temi ! Stvarno ste nikakvi ljudi ! PU !

Слажем се са Слобом... Мајке ми моје, ако нестану интерне шале, ВУКАЈЛИЗМИ итд, оде све у курац...

Ако се не шири зајебанција интерна која је препознатљива, која је јединствена, онда постадосмо го курац од сајта...
ЈЕБАЊЕ, ја мислим да сам тамо постовао једном или два пута, али мени је искрено драга та тема, јер су људи јако пуно постовали и било је мноооого добре зајебанције...
МАСОВНА ГРОБНИЦА, ту тему ми је тако жао, не могу вам никад описат' колико, ајде бре у 3 сата пишемо дефке, или 4, небитно, и касније их бришемо итд, и опет мука...

Стварно је неке регулације превише... Ок је за вријеђање, за спемчину и тако то, али најискреније мислим да је сајт почео да губи ону душу коју је имао прије.
Нико посебно, али модови уопште, немојте да живим као псето са исплаженим језиком цијели дан чекајући фацу, цару и кога ли већ да постује јер имају муда, зато што сви стријепе од бана, и онда да се насмијем као човјек....

Синоћ је била ова дефка, ја сам плакао од смијеха цијело вече, и дај, коме она смета, је ли сајт забаве или не?

http://img19.imageshack.us/img19/7308/dsafd.png

Мора мало опуштеније, брате...

Не знам ко је једном написао, мислим Лаки КО ОЋЕ ДА СЕ ИГРАМО ОЂЕ КО ПОСЛЕДЊИ ПОБЈЕДНИК на некој теми, пукао му бан одма', а реално, мени је то било јако смијешно.

Овако - смисао за хумор је слична ствар као укус, тј. не вреди се о њему расправљати. Не пишем ја ово да би помирио завађене стране или тако неки курац, већ само како бих указао да на овом, релативно "чистом", сајту не пролазе теме у којима се исмева појединац. Јебеш га, мени је до јаја смешно кад неко јебе лобању, када некоме експлодира глава, када силују распалу курву, када дркају на сред пољане, а липти киша, када чамуге имају лажни курац и вриште којештарије док јебу полузалуталу белкињу у рч, али гледам да не избацујем те своје ставове међ људе (бар на овом сајту), јер ће некога повредити, засигурно. Да се ја питам - дао бих вам да серете једни другима по гробу и издркавате се на туђу нејач, све са шугавим ванлајнерима и олололоима. Ал, јебеш га, овај сајт је отприлике ПГ13, а зна се ко је шеф. Делите којештарије на Скајп конференцији, брже је и ефикасније.

Јебеш га, мени је до јаја смешно кад неко јебе лобању, када некоме експлодира глава, када силују распалу курву, када дркају на сред пољане, а липти киша, када чамуге имају лажни курац и вриште којештарије док јебу полузалуталу белкињу у рч, али гледам да не избацујем те своје ставове међ људе (бар на овом сајту), јер ће некога повредити, засигурно.

A jebanje livade ? Cutimo ...

То сам већ видео - раде чамуге у централној Африци. Ништа ново.

Јебеш га, мени је до јаја смешно кад неко јебе лобању

Хаххахахахахаха, њојтече, све је то кул, него, брате, оно јебање је било тамо у игре, није сметало никоме, онда, ми смо имали ПАРТИЈЕ и оне су закључане...

Масу људи је тиме ускраћено... Могу ја да живим без тога, али брате ако је на јебању било 10 људи, који су постовали, зајебавали се итд, нека их, никоме не сметају, у нашим партијама је било исто тако по 20 људи по теми, и преписивали се међусобно партије итд, забављали се људи, и опет трт....

Не може свака тема да буде за свакога, нема те теме на форуму

Слажем се са Слобом... Мајке ми моје, ако нестану интерне шале, ВУКАЈЛИЗМИ итд, оде све у курац...

Ако се не шири зајебанција интерна која је препознатљива, која је јединствена, онда постадосмо го курац од сајта...
ЈЕБАЊЕ, ја мислим да сам тамо постовао једном или два пута, али мени је искрено драга та тема, јер су људи јако пуно постовали и било је мноооого добре зајебанције...
МАСОВНА ГРОБНИЦА, ту тему ми је тако жао, не могу вам никад описат' колико, ајде бре у 3 сата пишемо дефке, или 4, небитно, и касније их бришемо итд, и опет мука...

Ko ja da sam posao, a ne ovaj Crnogorac. :)

Ок је за вријеђање, за спемчину и тако то

Realno, glupo je što se banuje za neko bezveze vređanje, ja bih banovao samo one hardkor. I dozvoliti da se napiše: "defka ti je sranje". Spem razlikovati od oftopika. I isto samo za hardkor spem, a ne za 2 posta spema da se banuje.

Pravda za JEBIGA NEMA TOGA ŠTO TI 'OĆEŠ!

I dozvoliti da se napiše: "defka ti je sranje".

То не смије?????

Војтек, лагано може да се подели вређање од зајебанције. То је видљива ствар. То бар није тешко.

Ти мени хоћеш да кажеш да ако рецимо САУТ ПАРК неком од јачих политичара Америке није смешан он треба да дође и да јебе мајку свима који тај цртани праве? А? рецимо узмимо то за пример....

Сајт је кајзенов, то стоји, али он сам ДОВОДИ много људи на ово место рекламирањем, а онда кад ти људи дођу и мало баце спем он нареди да се стрпају у кавез! Која је поента тога?

Морам само да додам да се у целој овој причи налазе аутори који су му дали мноштво дефки, неколико пута били ктитори тако да то нису неки ликови који су дошли јуче. То су људи који су стално ту и који желе да се ЗЕЗАЈУ. Ништа више

Realno, glupo je što se banuje za neko bezveze vređanje, ja bih banovao samo one hardkor. I dozvoliti da se napiše: "defka ti je sranje". Spem razlikovati od oftopika. I isto samo za hardkor spem, a ne za 2 posta spema da se banuje.

Za.

Sajt je postao previše uštogljen. Za najmanji prekršaj se banuje, kazne se pooštravaju... Ne valja, nikako...

Зашто не би смјело.... Ја сам једно вријеме стално пратио Цару, давно је то било, и само сам пратио његове коментаре ДЕФКА ТИ ЈЕ ГОВНО, и гледао реакције људи, умирао сам од смијеха