Prijava

Пандан зна само један језик а то је пандански и сви се остали прилагођавају њему а не он њима лолололо је универзалан израз...

Može li prevod za ovo? hvala.

Правда за Змиу и Костића који су хтели да покрену револуцију! Хтели су да збаце злог Каизена, и устоличе Џимија!

Molim te ne off topikuj!

Pročitala sam vaše postove, i ako je moje pitanje off topic, zamolila bih upućene da mi pojasne o čemu se zapravo ovde raspravlja.

Људи, будите кул, ово вам нигде не води.

lolololo se prevodi bukvalno i glasi: lolololo

M alueptmo staklena, kao i obično! BArem ja.

Ova tema je kao neki prelazni satdijum dok nam aurora ne odobri translejt njenih postova!

После овог твог поста моје ментално здравље је озбиљно угрожено лололо

pre 3 minuta

Јунак си ти, превазићићеш то. Поздрав, мајсторе.

PRAVDA ZA AURORA TRANSLEJT!
AURORA TRANSLEJT ZA PRECEDNIKA!

ЗОВИТЕ АУРОРУ НА ФИКСНИ

lolololololoollo

AKO SE JAVI ČOVJEK MOŽTE I NJEGA PITAT

АУРОРА ПОДИГНИ СЛУШАЛИЦУ, МИ СМО!

M alueptmo staklena, kao i obično! BArem ja.

Ova tema je kao neki prelazni satdijum dok nam aurora ne odobri translejt njenih postova!

Tako sam i skontala celu temu, ali mislim da ne biste trebali da se bazirate samo na Aurorine postove, jer ima dosta nejasnih pisanija po forumu. Recimo to za "lololo". Ja ne kontam šta to znači. Ne kontam ko su pandani i šta oni rade. Pokušao si to da mi objasniš sa onim jednim posterom gde je medved u poluerektilnom stanju jer mu se rep zabio u rč. Znači li to da pandani vole da ga primaju u rč?
To su samo neke od nejasnoća, tako da podržavam otvaranje teme "postovi translejt".

LJUDI BEZ SMISLA ZA HUMOR OSTAĆETE SAMI kad vam zaključam temu.

мршу пичку материну.

BANUJ JE REKLA TI JE ONO NAJGORE oolollolo

мршу пичку материну.

Volim te milice.

Tako to rade pravi hrišćanci.

Хришћанци лололо. Ко пасмина јеботе.

Мени је најсмјешније што свака тема заврши овом истом писанијом :Д