Prijava

Сутра пре подне сигурно нећу моћи.Али , рачунај да можда можемо у вечерњим сатима , ипак , морам да се чујем са саиграчима....

Obavezno sutra da odigramo,jer ja sam od petka u Beogradu,i nije sigurno da li cu imati pristup netu.

Ženska noga nije kročila na hax teren još od Nadžak Babe.

Jok, dolazila je muluca.

http://pokit.etf.ba/get/?86bf69c036c482ed0545354f4be60fe3.jpg
gledajte ljudi.. pobedi me covek. jorle u formi, sto znaci sutra 3 boda protiv laga! :)

Imam ideju jednu, ovako...
Da napravimo ligu, ali pravu ligu, sa pravim klubovima i pravim dresovima i himnama i tim čudima.
Da prvo osnujemo dva kluba za početak, po 10 igrača, kasnije se odvajamo, pa imamo tri ili četiri kluba, kao prvi timovi, kao Milan i Inter.
Svaki igrač bi imao pravo da ode iz jednog tima u drugi sa dozvolom većine svojih suigrača.
Mrzi me sada da pišem, ako ste zainteresovani pitajte šta vas zanima ako jok protraćio sam 3 minuta života bezveze.

Ксела предлагао на почетку прошле лиге. Не би било лоше да се овако нешто оформи...

Мислим да и Ксела сада увиђа да је то пропала ствар.....

Мислим да и Ксела сада увиђа да је то пропала ствар.....

Jok, sasvim suprotno, mislim da bi nam ovo leglo savršeno, baš u ovom trenutku jer smrdimo na Big terenu jer ne igramo redovno, ovo bi omogućilo stalnu igru i sem što bi digli nivo zainteresovanosti ljudi za Haxball, mi bi i vežbali da igramo na Big terenu.

А ко би играо у та два тима?И како мислиш да вежба толики број људи када могу да играју максимално 4 на 4?И каква је то лига са 2 клуба?А опет ако стално мењаш и вртиш играче нико од њих неће имати довољно утакмица да се било како уигра.

Podelili bi igrače, evo npr. Lupus i Bond i Šoker (on neće, on mi lupa kontru jer je feget) i Čavez i svi koji nisu u repki bi mogli da teraju ovako.

А опет ако стално мењаш и вртиш играче нико од њих неће имати довољно утакмица да се било како уигра.

Pa pazi, bolje malo nego nimalo.

Ovo nije u redu. Zajebali su Kompaund! Ja zahtevam ili Duba ili Ankora, s obzirom da je Dub bio član Kompaunda i da sam ja pristao na transfer Dub za Ankora. Može i Dub da vam potvrdi. Ovo nije u redu.

ni ja a ni Anchor nismo pristali na to tako da ne vidim kako mozes to da zahtjevas.

Dub nije tu do 5-6. maja. Uči. A vi se do tada dogovorite. Laku noć.

hahahaha znaci ne mogu da racunam na tebe za prva 2-3 kola?

Mogu zato što sam ja na puštanje Duba pristao samo u tom slučaju. U dogovoru sa njim. Pitaj ga. Slali smo poruke jedan drugom, ako hoćeš mogu i da napišem šta je rečeno.

znam bre, rekao mi je on sve to. ali on nije mogao to da uradi brate, nije mogao da se dogovori tako a da ni ja ni Ankor ne znamo za to. nema logike u tome.

Dubu je draže da igra u timu koji je osnovaom ali nas ne bi zajebao da je znao da će se ovako završiti. Ovo je stvarno pederski ispalo. Nek Dub postuje i nek potvrdi sve što sam rekao.

On je to meni rekao. Kapiraš? Znači zato što on to nije mogao da uradi mi ostasmo bez igrača. Znači, on kao igrač koji je prijavljen u Kompaundu je pušten SAMO u zamenu za Anchora. Rešite to. Nek Laki prosudi.