Prijava

reme
Ankor je u Kompaundu!

reme brate mojne, ja sam Dubu fino rekao da od toga nema nista....

Aj i ja da se upisem. I jedan predlog - pored rucnog vodjenja statistike i tabele, ne bi skodilo ni da se napravi liga na www.haxball.gr jer bi onda imali i fensi tabelu i svasta nesto.

I ja sam im to predlozio,ali dzaba :D

Predlažem da Anchor pređe u neku neutralnu ekipu, kao što je WIHNEHWOTUMEPRO!

jer bi onda imali i fensi tabelu i svasta nesto.

ta tabela nema posebno meceve kuci u gostima, i neam listu strelaca...
i kaznene bodove...

Ja stvarno ne znam šta sad ne štima. Sedplas me sjebao i neće da potvrdi trejd. Čekamo da se ovaj lik javi, pa kako on odluči.

Reme, aj' overi privatnu poruku!
MADAFAKA, LUPUSE, TO, REME SPREMITE SE ZA MEČ PROTIV RAZJARENOG KLANA!

Igramo tek za 20 minuta, ali ćemo se okupiti da vežbamo malo od sad!

XelA
Predlažem da Anchor pređe u neku neutralnu ekipu, kao što je WIHNEHWOTUMEPRO!

ma to sigurno.

Dub
Ja stvarno ne znam šta sad ne štima. Sedplas me sjebao i neće da potvrdi trejd. Čekamo da se ovaj lik javi, pa kako on odluči.

Dabe, ne znam sta da ti kazem, vec sam ti rekao sve sto se toga tice, Anchor ostaje.

reme, samo da kazem da je Dab stvarno pokusavao da me ubjedi da vam dam sidrasa ali jbg, tvrdoglav sam ko june, ne dam.

Ko će prvi da ti preporuči svoju ekipu, baš me interesuje :) Možeš gdje god nema 5 igrača, a spisak imaš na prvoj strani. Pa ti biraj :)

Шта сте навалили на Булатовића , човек је довео играча и неће да га да а и има сво право да га задржи.

Па Александра , једино код мене не можеш , једини имам 5 комада , тако да све остали могу да те приме....

eto, moze aleksandra kod remea....

Ипак неће да може.

Прелазни рок је завршен!

Lazare,kad cemo odigrati mec 1. kola,moze sutra prepodne?

Ne budi baba Laki, za nju će biti moguće da se priključi. Šta ti je? Ženska noga nije kročila na hax teren još od Nadžak Babe.