Prijava

Bilo da je enormno jak, ili je tihi ubica, svi smo prdeli. Nekad iz osvete, nek iz moranja pa se baš potrefi kad ne treba. Koje su vaše dogodovštine sa prdežima?

kad smo bili klinci ja i jedna komsika godinu dana starija (simpatija) se sakrili zbinje dok smo igrali zmurke.
i orolazi pored taj sto trazi, grobljanska tisina, a ja pustio rafal

Hahaha. Po meni su najbolje prdnjave in public place :D

stefan prdi duge, a sere skitls bombone

Ha ha, ne vjerujem, gledam StefanKostic, malopre i kontam ne moze valjda i tolika awesomesnost ponekad da razvali neki jutarnji dok pisa. Ono kad su mu guzovi stisnuti pa samo zveci lolo.

Stefi, ajd napravi i meni ovaj jedan tvoj komentar, samo pisi: Slob@ prca Stefija

Ajde budi srce :).

Prdnuo sam na fizičkom . Bila je tišina . Bio je oštar , sve se zbilo u sekundi .

E , čuo se ! Prejako !

HAhaha ne verujem u ove komentare, prvo za Stefana pa za ovaj ostar prdez :D

Bio sam i kum nekim prdežima . Na primer Muhamed . Muhamed je svoju akciju izvršio kada sam bio kod druga , prvo je upao u sobu i opičio rafal , onda je aktivirao bombu .

onomad kad sam se usr'o

E taj kad sam se usro bio je baš hot . Ali tih . I smrdljiv .

Ćutljiv momak , al smrad najveći , usere čoveka kad ne treba .

E, a đe ide prdež kad se suzdržiš pa ne prneš?

Ja nemam najjači, kad god prdnem, ubijam žestokim smradom koji asocira na pokvarena jaja.

Meśa
E, a đe ide prdež kad se suzdržiš pa ne prneš?

to i mene kopka.....

Ја мислим да прдеж постаје прдеж тек кад напусти очмарину, то ваше питање је класично трик питање типа главоломке.

Ja ne razumem fasciniranost prđenjem, pričama o prđenju, takmičenjem u prđenju, itd. Nikad mi to nije bilo zanimljivo, a pogotovo mi nije bilo smešno.
-----------------------------------------------------------------------------

Tri drugara sede u sobi i gledaju "Belu lađu".

Drugar 1: PRRRRR
Drugar 2 i drugar 3: HAHAHAHAHA

Mislim debilizam.