Prijava

Malo je neprijatno da otvorim ovakvu temu,ali eto,treba mi pomoć.Razgovor sa devojkom zbog koje ovo pišem ne vredi,pošto je prilično stidljiva kad je seks u pitanju,a ja sam one klasične poze probao i mogu reći da to baš i ne funkcioniše najbolje(za nju).
Pa bih voleo da se devojke jave sa nekim savetima i pozitivnim iskustvima.
I da,nemojte mi davati linkove za kamasutru i ta sranja.

Odvazan si ti mladic, svaka cast.

A brate,jednostavno ne mogu da provalim šta njoj odgovara,a ona neće da mi kaže.
Jbg bolje da pitam nego da nastavim da se pravim pametan xD

си се запитао да је до тебе а не до ње? Мислим на проблем што она не ужива?

Brate, ako ne možeš da provališ postoji realna mogućnost da ni ona sama nije sigurna. Ipak ti nju direktno pitaj - veruj, na duge staze se isplati.

pitaj je, šta se tripuješ, ionako ste se već spavali.

Ipak ti nju direktno pitaj - veruj, na duge staze se isplati.

Amin. Nisu sve iste, nekoj više prija jedno, drugoj drugo. Ono što bi ti neko rekao da njegovoj prija, njoj možda neće prijati toliko.

Ја сам скапирала после неких разговора са другарицама, да већини прија кад су горе. Пусти је да буде горе и да она мало диктира.

U prvom komentaru sam rekao da ona ne želi da priča o tome.Bruce,to da ni ona ne može da provali je moguće,pošto smo do sada samo jedno sa drugim spavali.

Fejzbuče,zapitao sam se i to veruj mi.

Ал чекај, јел она баш не ужива у сексу са тобом?

Боли те бре курац шта јој прија.

U većini slučajeva ne.

Слобице, што си недоступан, требаш ми нешто :)

Ја сам скапирала после неких разговора са другарицама, да већини прија кад су горе. Пусти је да буде горе и да она мало диктира.

Да дозволиш жени да диктира??? Да ли си ти луда, па шта је онда улога мушкарца ту?

Vojteče,jbg,nije mi ona kres varijanta pa da me boli uvo da li ona uživa ili ne.

Zajebi ti sve ove savete, to će samo da te zbuni, ili još bolje - pokaži joj sve ove savete pa neka sama razmisli. (ali pre svega budi 100% siguran da je ukapirala da si ti ovde POTPUNO ANONIMAN i da nikom nisi pričao o vašim problemima)

Katija,hvala na savetu,primetio sam da joj najviše odgovara da je ona gore,samo što ta poza za mene baš i ne funkcioniše xD

Bruce,fora je što ni ona sama verovatno ne zna šta joj godi,pošto nije puno poza ni probala.
Znači ono što meni treba jeste ženski savet šta pokušati.

Како мислиш не функционише за тебе? Па пусти да она буде горе, докле год не буде задовољена, а ти ћеш лако, окрени је касније, обрни, теби, мислим, мушкарцима, не треба много :)

Потруди се око ње. Мислим, битно је да јој покажеш да је теби стало да њој буде лепо. Пусти ти Војтека, он се шали. Он се око свеоје девојке и те како труди, што је похвално.