Prijava

Eto tolko. Sad je sve rečeno.

A sad bi ti nesto rekao, al necu da se spustam na tvoj nivo. Aj razguli, smaracu.

EDIT: Za Stefija je porukica mala.

http://oi56.tinypic.com/2hh3bkl.jpg

hteo sam da otvorim slicnu temu
za

Kupi kupi, i uzmi najveći server što budu imali, da može da se vidi i iz komšijinog komšije dvorišta, pa da nam zavidi i piša se na njega uveče kad spavamo.

ahahaha PLUS I OMILJENO! podrzavam1

Taliban je ZA! :krpi C4:

Aj skupimo pare da kupimo kaizenu server za rođendan, kolko to može da košta? Vidite da se stiso a pare od kitora samo preljevaju!

slobo, uplati ktitor, pa se onda buni da ti spor server sa punim pravom.
mada, moram da priznam da se slazem. ponekad ne bivstvujem na sajtu kad je guzva zbog toga.

Sta vise da skupljam jebote, po srbije zvace kiflu da bi nesto bilo bolje, a ovamo kuburimo u kurac.

EDIT: celte, bez ljutnje, smaras. Ja najvise spominjem ktitora od svih iz RS i nemrem da ga imam, zato paljevina.

cak i ja stipsa ovih dana uzimam ktitora

Jebote ja sam corava.
Ladno procitah "Stefan Kostic ima proliv" pa ko velim da mu kazem da izbegava mlecne proizvode i pljeskavicu na trafici. Kad ono decko je protiv!

Meni dobro radi...

Добар наслов теме. Пљус.

odlična definicija...plus...

Nije to tako jednostavno, server je već moćan. A da uzmem još jedan server nije garancija da bi se sajt ubrzao (sad da ne objašnjavam, stvar je tehničke prirode). Fora je da treba da se sajt optimizuje i to mi je prioritet. Poseta je od pre par dana iznenada naglo porasla pa otuda i dodatno usporenje.

Slobo ti si bas u tripu da covek treba da ustane sa stolice i ode kupi novi server ko da je to kilo leba.

Jano smaras.

kaizene, fala na odgovoru. Sad mogu da cekam sve optimizacije.