Prijava

NOvi server jeste rešenje ali i dalje ostaje problem posterdžija I BRISANJA STARIH NIKOVA na ktitor nalozima

Reguliše kajzeniću cariću ako oćeš da uplatim i sl. mesec

Slobo, ja se kao i ostali na ovom sajtu trudim da tebe prestignem u smaranju i pricanju nebuloza. Tako da.. Mozda jedes svoju poparu kad te neko smara. Istina tvoju urnebes kombinaciju smaranja zacinjenim lupetanjem gluposti i nebuloza je nemoguce dostici. Drago mi je da si barem u necemu prvi na vuki :)

Каизене, а да вратиш ЂЕМБЕЛОГ?

Đembeli je dobro rešenje, siguran sam.

Rosoneri
i valsinarba

jel se to neko fala kurcu sjetio da ga banuje?

Kaizene, ali šta ćeš kada se poveća i broj autora, moraćeš kad-tad da uzmeš još jedan server. A ovaj se već kreće k'o nepodmazani kurac prilikom analnog...

Odlična definicija. omiljeno!

sedplase zajebali se

E ajte bacajte lok, pocinje igranka a sa igranke niko bez samara otisao nije. kaizen se javio, a sad se ceka.

E a što je Valsinarb banovan?

Kaizene, ali šta ćeš kada se poveća i broj autora, moraćeš kad-tad da uzmeš još jedan server. A ovaj se već kreće k'o nepodmazani kurac prilikom analnog...

To je istina, ali je fora da pre toga moram da optimizujem neke stvari inače će dva servera da rade sporije nego jedan.

E a što je Valsinarb banovan?

Zbog sira i vojne muzike, ajde vozi.

Stefi odgovori na PVT, bjacu :)))!

To je istina, ali je fora da pre toga moram da optimizujem neke stvari inače će dva servera da rade sporije nego jedan.

Da li to znači da ćeš nam konačno uslišiti želje sa "Predlozi za poboljšanje sajta"? :)
Kada predviđaš da će optimizacije biti gotove, tj. kada, prema tvojim predviđanjima, će sajt biti brži i funkcionalniji?

Kostiću na kurcu te nosam...ponovo..ako se sećaš lololol