Prijava

Kod druga na vikendicu u Gornjem Čelincu. Biće nas 10-ak, mješovita muško-ženska ekipa, cuga, roštiljanje i tako to, i možda još neke povoljne stvari :D

Ja se sad sjetih. Imam pripreme za pomoć Japanu. Nije baš pomoć nego neko simbolično sranje al' eto. Baš sam humana.
DakleM, za 1.maj ja ću da budem humana i možda odem na pivo. Đe ću više.

Печемо прасе. 50% шансе да се понови Јанин сценарио о којем је писала у теми чијег се имена не сећам.

pečemo prase u kafani-pečenjari, i ostajemo do zore, da bi smo kasnije organizovali neki uranak valjda

Печемо прасе. 50% шансе да се понови Јанин сценарио о којем је писала у теми чијег се имена не сећам.

Sad moraš da kažeš šta. :p

Dežuram ceo dan na urgentnom, svi će da krkaju i piju a ja ću ih treznim infuzijama, jebem ti život da ti jebem...

Eddie
Da pogađam, ne ideš
nigde? :)

Ево ако је ово било мени упућено.

Идем бре, викендица поред Дунава, 14 кила меса, три гајбе пива, нешто вина, цупике. Милина бре.

Само мрзим питање, то је све. :)

http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=137194956352214

ође, идем да се уништим као пичка распала.... Идем и да спавам на плажу са ким год, боли ме курац, и да, прескочићу Црвену Јабуку, идем да играм реми док они буду, јебем их у уста жвалава.

Aaaa, pa tako kaži. :))

Mnogo je to mesa na 3 gajbe piva.
EDIT: Mi ćemo da imamo 10kg i 7 gajbi.

Зависи шта каже временска прогноза сутра... Ако буде кише, другаричина викендица, ако не, нека ливада у Јакову.

aman,nigde.razboleh se,inače bih išla možda na žurku u tvrđavi.

sa roditeljima na placu. uvek se urnebesno provedem.
Ne puštaju me sa društvom ako ne ide i neko od njih dvoje, šatro kao nakupiću se krpelja, to im je izgovor...

Zar ti nemaš 20 i kusur godina?

21 i po tačnije...u septembru 22.

I čekaj, kako te ne puštaju roditelji?

krpelji kao...prenose neke bolesti, a kažu da bi se sigurno zavlačio u neke travuljine tako da kažu bolje da sa njima budem, jedemo roštilj igramo karte i tako, al mogu par dana posle da zovem društvo kod mene kući pa da se zajebavamo

Sad moraš da kažeš šta. :p

Све ћемо да сјебемо, па ћемо на крају да једено пљеске. Боркови савети боље да упале. :)

U pravu su matorci, zajebani su krpelji, to kad uđe i napije se krvi pa nume da stane majke mu ga raspale krpeljske nabijem...