Prijava

pa da, šta da ustajem rano, trošim pare, idem ko zna gde gde ima gomila ljudi, em ih većinu ni ne poznajem...ovako sve lepo dobijem na tanjir servirano, a + mogu da zovem posle društvo kod mene kući kad god hoću, imam i nintendo 64, uvek se zakuva James Bond na nintendu!

Ja cu na Kosmaj. Imam gore dedu, pa ce da mi bude prevoz. Dogovorio sam musko-zensku ekipu, akusticnu, rostilj & alkohol. Bice jebacine!

Све ћемо да сјебемо, па ћемо на крају да једено пљеске. Боркови савети боље да упале. :)

Haha. Mi ćevape. :)

pa da, šta da ustajem rano, trošim pare, idem ko zna gde gde ima gomila ljudi, em ih većinu ni ne poznajem..

Jebote, zar nije to i poenta?
Ideš, napiješ se, najedeš se, boli te kurac.

a ne znam, morao bi mojima da kažem tačno lokaciju gde smo, i onda bi 100% šetali slučajno baš tuda...

Haha. Počinjem da sumnjam da si žešći trol. :)

bojanboj
U pravu su matorci, zajebani
su krpelji, to kad uđe i napije
se krvi pa nume da stane
majke mu ga raspale
krpeljske nabijem...

Мојој кеви се забо у младеж, сконтала ликуша после два дана а он већ као орах. Ђубрад су то бре.

Na Savu na roštilj,nema ništa lepše od reke :)

На Кошутњак, код Чесме, 10 кг роштиља, 5 картона пива, 20-так људи, шатор, 'зика... Милина.

Trebali smo veceras na Kosutnjak,da cekamo jutro,al kurac ostali smo bez satora. Sad ne znamo sta cemo :/...

Milica Dholl
Ja ću da śedim kući.

realno.
ja ne znam da iko u CG uopste slavi prvi maj ovako kako ga slave ovi po Srbiji...

realno.
ja ne znam da iko u CG uopste slavi prvi maj ovako kako ga slave ovi po Srbiji...

Pa eeee. Jedino se sjećam kad sam bila mala da su palili gume i to je to. A prije nekolike godine mi pomenu drug iz Bosne kako ide neđe da slave ja se čudim šta je tu za slavlje. Sad kontam da to svi rade osim mi. Mi smo radni narod, nama je svaki dan prazik rada. lolo

Idem u tri lepe..

Bice vlazno, a verovatno ce i kisa padati.

Tako je i predvidjeno xD

Pa eeee. Jedino se sjećam kad sam bila mala da su palili gume i to je to. A prije nekolike godine mi pomenu drug iz Bosne kako ide neđe da slave ja se čudim šta je tu za slavlje. Sad kontam da to svi rade osim mi. Mi smo radni narod, nama je svaki dan prazik rada. lolo

hahah isti slucaj jbt! paljenje guma!! koji dozivljaj :P
glupo mi to slavljenje praznika rada, ko sto kazes ionako nista ne radimo :))

Вероватно је споменуо неко горе, ал' кењају да ће киша.

uvek se zakuva James Bond na nintendu!

Голден ган?