Prijava

Možete li bilo šta da učinite povodom postera u posteru postera u posteru.... Deluje kao flooodovanje na čatu !Doduše floooodovanje me je izlečilo od čata, pa će možda i od Vukajlije. Posteri su nekada bili duhoviti i zanimljivi, sad više ne umem da procenim treba li uopšte da razmišljam hoću li dati plus ili minus...Namnožili se neki klinci i hejteri svega i svačega. Počinje da gubi smisao..

Ја не могу ништа да учиним, без Рајке оста' моје...
Брате, мени има кул постера у постеру, па чак и до четврте гране, после постаје црњак већ...

Брате, мени има кул постера у постеру,

How high are you?

Možete li bilo šta da učinite povodom postera u posteru postera u posteru....

I dalje se dele banovi za to, to je jedino što može da se učini.

Uskoro će biti realizovano da moderatori odobravaju postere umesto da ih brišu.

Znam to. .) Kulj :=
Malodsam priptttt

Ja govorim o tunelu postera, ne o dva! Danas je trećina postera tunel u kojima se izazivaju moderatori ili je to savremeni način udruživanja iz fotelje u cilju gnjavaže ostalih

Uskoro će biti realizovano da moderatori odobravaju postere umesto da ih brišu.

А богу фала више, да починемо ка људи. Каизене, ниси јајо, добар си ти.

kaizen
Uskoro će biti realizovano da moderatori odobravaju postere umesto da ih brišu.

amin.

Uskoro će biti realizovano da moderatori odobravaju postere umesto da ih brišu.

Kako?
Biće posebna stranica gde će izlaziti novi posteri, pa svaki mod može da ga odobri ili će svako glasati za svaki poster pa većina odlučuje?

EDIT: Prvo mi se čini mnogo lakše i jednostavnije. :)

SMarko, dobar je taj, ali je dobar poster u posteru reeeetkst.

ili se poster nece uopste videti dok moderator ne odobri

Ја бих то реализовао да модови имају два штрика на те постере нпр, и да њима излазе на страници посебној постери и оно штрик да се одобри обични постер, и посебан штрик за одабране.... јеа бра'о ми га

smarko, štrik je ono za prostiranje veša.

У моју државу штрик је онај знак што ти учитељица да кад је нешто тачно, а и то за веш, пуштите ме, ионако смо накарадна држава, а и ја сам п'јан, углавном то је то, аплауз за мене.

to su mladi ljudi koje treba shvatiti, ocigledno pokusavaju nesto da nam kazu, treba ih shvatiti i razumeti...ne treba ih gusiti, oni su nasa buducnost

То? То је смијешно... Ово је постер у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру у постеру х 2345
http://img861.imageshack.us/img861/1145/inception76759.jpg

smarko fali ti jedno "u posteru" gore, zabrojao si se.