Prijava

Nisam brate, došao sam iz grada malopre. Kad legnem XD
Ako se ne vratim do grada. Seks je u pitanju odma ću da ti kažem.

Ja bih se vratio samo ako je dobar seks u pitanju brt. Provereno dobar

Idi jebi, kakav crni film. Sta ima da se preispitujes, vozis x5, imas pistolj i automatsku pusku, tetovaze i jebes. Nek se Reme preispituje, pusti ti njega gledaj sebe

Znam da dobar je.
A dobar je i Reme nemoj sad i ti. Ako će ti značiti vozi auto 2016 godiše

Onda cepaj brt. Gledaćeš film sutra. Lololo

Ma večeras ću. Ne zadržavam se dugo kad idem u privatne posete. Baš pričam sa Pezosem neko veče, posle sexa najradije bih nestao, neko dugme da se teleportujem. Mrzim ženski rod i sex u paketu nekih 20 minuta. za to vreme ako ne odeš moraš jebati opet vrati se sve

Sto se mene tice zavisi. Ugavnom bih nestao, al ima riba s kojima komotno mogu da zabodem posle jos dva dana fazon i da bude do jaja.

hoce picke da se pobiju oko mene rade klizeci da bi mi popusile

Nema mi to veze sa djevojkama. Kakva god da je. Do mene je isključivo.

Izijeme el sa 2 noge?

Kurve su zakon platis unapred pa samo gleda da ode kad joj svrsis u nos

Da to je prednost kurvi

Bolesti da ako ih kupis na novosadskom ova dodje kod mene vozi bolji auto od mog silikoni par soma one kose brazilske ili kako ulaze u sebe devojka jbg nema tu bolesti brt

I odabrana klijentela moz da prenese tripercinu

Doduše, manja verovatnoća nego kurvestije s plavog mosta al opet

Cekam kad ce neki wannabe charlie sheen napisati: kurvama se ne placa za seks nego da odu

Pre tebe je jebo ministar nek bude ali je svinja alava koji je pre nje jebo ciganku u Svrljigu posle glođanja čapoljaka pa da se ne vrati suva kurca, inkubacije po 6 meseci do godinu dana dok se skonta zajebi me