Prijava

Да ли је то оно што се зове демократија? Да ли тако Американац решава све проблеме? Ко ће платити за тај гнусни злочин? Има ли мира тај што је убио децу?? О има ли Бога?!

Ima već tema vezana za to al ajde...Da Gadafi daje dva kurca za njih to se nebi ni desilo.

jebo majku, jesi ti bio negdje danas na roštilju ili...

jeste, ko jači taj tabači
rešava i boli ga tuki
neće niko
ima jer je to uradio po naređenju, a on je vojnik
more biti da ga ima, a mere biti i da ga nema... različita su uvjerenja

očigledno da interesi i žeđ za naftom ne prezaju ni od čega...ali ovo je takav svet oduvek...

Ubili su đecu?!! Koje pizde. To ne zaslužuje da živi. Ja bih to pobila.
Ameri ih ubili?

Šteta što nisam pilot nekog većeg putničkog aviona, jer da jesam papina palata u Vatikanu bi ga odavno popila...

Da je Gadafiju stalo do porodice,ne bi se ovo ni desilo,samo pokazuje da je spreman sve da žrtvuje samo da bi ostao na vlasti.Ovaj postupak naravno ne opravdavam.

Prema mom mišljenju, Gadafi je skot, ali su i Amerikanci... Hmm. Najbolje da ih naša bedna Srbija sve bombarduje.

Da Gadafiju nije stalo do svoje porodice ko jos voli svoju porodicu...

seung-hui cho
Šteta što nisam pilot nekog većeg putničkog aviona, jer da jesam papina palata u Vatikanu bi ga odavno popila...

Maksimalno podržavam! :vadi kuku i motiku:
Pazi samo šta pričaš CIA i MOSAD nas gledaju!

Opušteno Prankmasteru, jedino znam da vozim auto i to loše. :P

Da, samo što sam ja Arapin, samo čekam da mi uskoče čike kroz prozor.

Toliko sam ljut da bih prebio papu boze oprosti.

Америма треба једна добра буксна, да исчилирају срања која праве.
http://weedsmokersguide.com/pictures/2010/06/Blunt-Rolling2.jpg

нема бога.

Ma Amerima treba jedan tompus u bulji i to sa one užarene strane da vide kako je to biti frontmen OK Benda, a ne samo izdrkani bilderberški kolonijalista.

Да ли је то оно што се зове демократија?

Не, демократија је политички систем базиран на могућности да народ (грађани) може да бира своје представнике. ( по дефиницији )

Можда се некада и тежило да то стварно буде тако.
Ал' ова данашња демократија је уствари диктатура, само што ти бираш ко ће тобом да манипулише.

Да ли тако Американац решава све проблеме?

Ако је то начин да се дође до природних ресурса који су им потребни, што да не ?

Ко ће платити за тај гнусни злочин?

Хахаххахаха, да ниси можда очекивао да ће се судити НАТО пакту ? Они су суд, они подижу оптужнице, проглашавају кривим, осуђују или ослобађају. Како им одговара.

Има ли мира тај што је убио децу?

Тај што је убио децу је заслепљен усраном пропагандом. Од 4-10 године се играо са играчкама војницима који се боре против терориста. Од 10-16 је играо Кол Оф Дјути и лешио противнике САД. Од 16-21 је у војсци и сада може и сам да допринесе борби против тероризма. Он није злочинац, он је херој !

Toliko sam ljut da bih prebio papu boze oprosti.

Колико си ти подељена личност ниси ни свестан.

Treba okupiti narod i pobiti sve te židove na čelu Bilderberške grupe, te smrdljive bankarčine što drže Ameriku. Obama je pičkica i svi ti koji su na vlasti. Pravi krivci su oni koji ulažu u one koji vladaju svetom, a to su hazarsko-jevrejska govna koja diktiraju politiku na globalnom nivou. To treba pobiti, a ne pilote koji bombarduju nedužne civile.

Hahaha,evo krećemo i sa teorijama zavere vidim.Seung,da čujemo jedno "Zieg heil"?