Prijava

гледам сад да купим неки нба дрес по оним страницама на фејсу и кажу ми људи да ти што држе странице наруче дрес преко али експреса из кине за дваестак долара и има баш предобрих дресова, људи су задовољни

јел неко од вас наручивао шта преко тог срања, како иде то плаћање и говна?

Dobar je ali. Plaćanje karticom ofc. Nakon što poručiš obaveste te da su poslali, ukoliko te na obaveste u određenom roku imaš opciju da ti vrate novac. Pošto ali ne uplaćuje pare prodavcu dok ne pošalje proizvod.

Čekanje tu negde 20-40 dana, sve zavisi. I galvna fora na aliju što isti proizvod imaš po 30 različitih cena

а коју картицу треба да имам?

ови педери преко фејзбука продају за по 50 евра дресове, ја тамо налазио за 18 долара

jebemliga, bilo koju preko koje možeš da plaćaš preko neta. U suštini treba da je devizna kartica u pitanju pošto treba da ti je lova na njoj u eurima.

Poštar ti donese kući

NBA dresovi na Aliexpressu su ti oko 25 dolara.

http://www.aliexpress.com/store/group/Revolution-30-Basketball-Jersey/512754_211670151.html?PPValue=5-4182
хвале овог продавца, дресови су му по 22 долара и сличног квалитета као оригинални, само што ове праве робови, а оне оригиналне мало боље плаћени робови

Ja imam Džerarov dres iz 2005 i imam... pajste sad... ŠEVČENKOV IZ ČELZIJA. Pa koje sam ja mudo baxuzno čovek odigrao 15 minuta za čelsi

Ја сам још већи, ја имам Красићев дрес из Јувентуса :Д

shta se lozish marko odatle naruchuje i onaj lik shto prodaje dresove u bezistanu a svi znamo kakvog su kvaliteta dresovi tog lika, kese za zamrzivach

Jebač,ako naručiš taj dres preko aliexpressa,javi utiske,ja bih isto uzeo a nemam nameru ciganima sa fb da dajem 50 ojra

па није баш кеса за замрзивач, мало сам се распитао по нету од ког продавца да узмем и кажу да је најбољи овај горе са линка, дресови идентични као оригинали

Ja bi kupio ako neko ima rodmana(al iz detroita bi bilo vrh), redzi milera, mekgrejdija, rasida valasa, latrela sprivela...

Nit sam beo niti djembeo. Beobanka jebe mame na vise nivoa

U tom dresu sam ulovio fotku sa Dekijem, naravno u identichnom dresu. Koliko sam se samo lozhio na to kao klinja, haos.

Imam ovaj pretposlednji, vr' dres.