Prijava

Koj kurac neko postavlja ovakvo glupo pitanje u usta ga jebem, pa domaća ti je manje opasna nego li vinjak ako hoćeš da znaš.Ako si jajara naravno da će domaća bude opasna po tebe, a ako si pravi muškarac ili prava žena naravno da samo može da ti čini zadovoljstvo.

Pezose, zato na njemu i pise viski ali po nacinu proizvodnje je burbon.

Nije samo zbog lokacije, Jack prolazi kroz dodatnu filtraciju ugljenom koji mu i unosi određen karakter, koji se ne očekuje i ne postoji kod tradicionalnih burbona.

Tehnički, piše tenesi viski, ne samo viski, mada se slažem da se tenesi viski može smatrati vrstom burbona.

Four roses > dzek+dzim bim

Ne znam, meni je FR mnogo slabiji od JBa, jebiga, previše mi puca na alkohol, mnogo mi je mekši i prijatniji Jim Beam, al' tema nije o viskijima jebiga, MADA, možemo i nju da otvorimo <3

mozemo temu alkohol recimo, sve sem piva posto najvise onanises na pivo pa treba posebna tema

mada me ne bi cudilo da krenes da lelemudis o mehuravosti belgijskog viskija

https://i.imgur.com/hGD8z88.jpg
Dobra rakija, zapravo dunja. Nekako mekano deluje kao liker samo sto nije slatka. Sve ocekujes da se odnekud pojavi slad ali srecom nema. Prija nepcima i zeludcu klizi lagano. Boja takodje nekako bas lepa, zuta je ali ne preterano nisam siguran koje je bure. Mada preferiram bele rakije ova boja mi se dopada. Nisam fan dunje pa malo niza ocena 8,2/10

Ah, pa manastirka. Nekako mi po difoltu da manastirske rakije moraju biti dobre.
A i 40 stepeni je ps. Otud mekanost.

I samo atomskom mišu da kažem da kod nekih domaćina čašica rakije može brže da te ubije nego 10 litara vinjaka jer ne zna da je ispeče ili je peče čisto da se kurči da zna da je ispeče, džaba što je mogao džem od tih šljiva da napravi.

Ne, ne, kapiram 40 stepeni nisam mislio na jacinu potrefilo se da je pridev mek isti i za jacinu nego neka mekoca u ukusu kao onaj trip kad udjes u manastir pa vazduh drugaciji znas taj osecaj jbg ne znam da opisem. Bas nekako manastirski mekan ukus. A i 1200 za 0,7 mi bas prava cena za dunju uzeo sam i zeni orahovacu za 700

Aaa, znam na šta misliš, nekako nije žestoka i ne prži nepce ili takvo nešto? Jednostavno je... Kako da kažem, ugodno piti?

ja završavam neku komovicu od jednog dede na pantelej, 400 dindže litar, odlična je, domaća baš, ne razvodnjava je i nije šećeruša

Ćale pravi od požegača šljiva rakiju, baš dosta bolja i ljepša nego od čačanke. Al jbg, požegače podložnije bolestima, skoro pa ih i nema, štaš...

da li je gej piti pinot noir vino i roze vino?
ne volim preterano suva vina

Aaa, znam na šta misliš, nekako nije žestoka i ne prži nepce ili takvo nešto? Jednostavno je... Kako da kažem, ugodno piti?

pa tako nekako bas ono sto bi ol rekao ljubazna rakija

Inace komovica rakija je ono sto je apatinsko dvolitarka medju pivima

Roze je dobro vino čak Pez, socijala međ vinima možda al pravo je ok da se lijepo opiješ, pino onako, men se ne dopada pretjerano.

pa ono roze je sladunjav i kao zenskasto pice....a ja volim vise nego tako neki merlot, caberne itd...ne volim kad je jakooo suho vino

Kaberne Rubinov je odličan. Merlo mi je takođe ekstra dobar Plantažin. Generalno Plantaže imaju ekstra vina, krstač im je recimo brutalno dobar.

Ali ipak, tema je o rakiji, možemo li u tom pravcu još malo? :)

Da, da, ova albančeva dunja je skroz prava. Udjes u manastir pa drugaciji vazduh i to.

1200 din platio dunju, vauuu. Pa to mora da je od dunje bez kore i peteljke, nema dalje.

u dunji najmanje dunje ima brate

Ne u ovu od albanca. Drugaciji vazduh ima ne zna kako to da objasni. A hiljadu dinara košta, pa to samo vrhunska dunja unutra. Ove falš dunje koštaju 600 din.