Prijava

pa dunja i je ovako kad je uzimas negde oko 1000 din barem, i kajsija je poskupa....sljivu mozes za 400 da uzmes

Jeste. To su regularne cene za dunju sa ekstraktom. Takvu je i šipac kupio.

Al pravu pravu dunju retko mozes naci ispod dve hiljade. A i tad nece da je prodaju, dunja kao plod ima malo secera u sebi, te fermentacijom se dobija malo rakije.

Osim ako je vazduh drugaciji i to ne mozes da objasnis i kupis je za crvenu jer je to meka rakija.

Debilu sve ovo sto si sad izasrao si mogao da kopiras dve-tri strane iza kada smo o tome pricali. Jebo te pas u dupe glupavo.

Ko je na Zlatiboru nek se javi

Pez nije gej piti ta vina ali je gej koristi izraz oporo

Ne mozes ti ispraviti neke krivine.
Kad je neko somun onda je somun.

Cena kao cena - regularna.
Sam manastir ko manastir ne verujem da bi dopustio da rakija sa imenom bude brlja secerusa. Ne mora biti neka pizdarija al regularno sve. Pre bih kupio tamo rakiju ili tako nesto nego sto bi po pijacnim tezgama se prepirao sa "seljacima" nabedjenim.

Brate stvarno fina rakija. Nije mi da je pijem svaki dan jer mi dunja nije top izbor a i mekana je kao sto rekoh ali ovako da imam u ponudi gajbi kad neko dodje jer nisam pekao dunju je taman.

Kakvu kruškicu popih sad na poslu, em što je pitka kao mlekce, em što je čar alkoholisanja na poslu nenadjebiva