Prijava

Dakle, kriterijum je da li je clan musko ili zensko. Muski clanovi mogu da izaberu tri omiljena zenska clana, a zenski tri omiljena muska. Let it begin... :)

_ _ _ _ _ _, _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ i npr. _ _ _ _ _ _.

Toliko od mene.

neo, sine, sevast :)

i piro.. ali on je otišao :(

a da, i lith je dobar, ali nema više mesta :D

christine, euglena, selenijum

Christine, ne mozes 5 da ih stavis. Ako se naljute na tebe, znaci da nisu dovoljno dobri... :)))

TT - nabroj tri clana. :)

Aaa, neeee... Imam samo jednog omiljenog clana. Taj clan zna ko je. A uostalom ne bih da neki izvrse samoubistvo jer mi nisu na listi omiljenih clanova. :P

da dodam, ujka vanja je naj od svih, prvi na mojoj listi, ali ni njega ni pira nisam tu stavila jer ih više nema na sajtu :/

ja jedino imam mešju i neobaveštenog, trećeg nema:)

E ne može Tasmanijski! Ili Neo ili ja! Ovaj put narodna "Đe može jedan mogu i dva" šoslovica moraće da se prekrši! :)

Eeeeej...cuti jbte. Sta ti fali? Sta ako mene izabere?! :))

Ako tebe izabere onda ću razumjet'. A i znam da će tebe da izabere, jer si je 100 % na PVT pitao "Tasmanijski, 'oću li da dajem ban ili "šta"?", i ona će jadnica, da izabere ono "šta". :)

Eto, i sad mi nju na tri teme ogovaramo, ugovaramo i...sve to. Sta ce li biti kad dodje. Evo Mesja, pred svim clanstvom ja ti dajem "moderatorsku" rec da je nisam podvodio. Ni vodio, ni zavodio. Iako sam mogao i uspeo bi... Ali nisam. :)

Strpi se, sa' će Egzit, biće tamo riba kol'ko 'oćeš. Ono, jes' p'janih, ali znaš kako se veli "Ribi se na trenutno psihičko stanje ne gleda". :)

Tako je!!!. Al', ne idem na EXIT, nema se novaca...
No, ustekacu se ispred kampa i demonstrirati upotrebu kondoma Britankama i onima koje to nisu. :p