Prijava

Šta biste radili da ste mod?
Kako bi vaš dan izgledao, koliko bi vam porasli apetiti na sajtu?
Da li bi se promenili ili ostali isti?
Da li biste banovali iz zajebancije, da li bi ste se namerno izdrkavali na drugim autorima.

Dakle pitanje za sve članove sajta... jednostavno, šta bi radili da ste mod. Zajebancija je vrlo poželjna na temi kao i karikiranje.

Evo ja, ja da sam mod brisao bi sva moguća preseravanja od defki, na naslovnu gurao defke o iznutricama, muvao bi ribe preko pvt i vatao ih na varijantu moći, brisao bi postove drugih članova sajta, provocirao zajebavao itd... posebnoo bih uzeo pik na ktitore, oni plaćaju sajtu, i samim tim bih ih još više jebao obzirom da ispadaju glupi.

Molim bez oftopika kao i bez postovanja moderatora na temi.

Био бих сигурно најбољи мод! Врло сам објективан, форсирао би Буксне на насловној, јер сваки од модова форсира нешто и мислим да би сви хтели да се упознају са мном.

Такође би мувао пичке преко пвт-ова као и ти, пошто се то увелико ради.
Има ту још доооста тога..
Едитоваћу пост како се сетим нечега.
ЕДИТ Правила бана би била једнака за све! И немодератор који претендује да постане модератор НЕМОЖ да даје ауторима одговоре, на теми предвиђеној за то.

Искрено, да сам ја мод, ја бих се залагао за мир у свету. Затим, брисао бих дефке, бановао постерџије...

reme, ti bi voleo da budeš mod? Zbog čega?

Poslao pvt kazanu da me razmoduje.

И реално, не би било фаворизовања аутора. Сви су једнаки!

Само би упослио вучицу као помагача у проналажењу одвратних постера за брисање.

ЕДИТ Правила бана би била једнака за све! И немодератор који претендује да постане модератор НЕМОЖ да даје ауторима одговоре, на теми предвиђеној за то.

+1
ban 10 dana odma

Krešimir

Poslao pvt kazanu da me razmoduje.

Nije valjda toliko smarački posao biti mod?
Meni to od uvek delovalao jako zanimljivo... kao neko tajno društvo. Samo nas 10ak znamo šta i kako može a ostale trpamo. Uvek sam msilio da su modovi najkulji ovde, jer brate, nije to mala stvar bit mod na nekom sajtu, makar i na CS serveru.

Imam drugara koji je mod na CS serveu, svi klinci ga poštuju. Samo tamo je zajebano jer ženske slabo igraju, zato sam ja došao na vuku...

Реално Данкаро објективан сам, брисао би срања од дефиниција, чак бих дао и разлог кад сматрам да је потребан. Не верујем да бих се променио, јер генерално нисам надркан. На насловну бих стављао више сленга рецимо. Итд.

Правила бана би била једнака за све! И немодератор који претендује да постане модератор НЕМОЖ да даје ауторима одговоре, на теми предвиђеној за то.

Pa da, ta selketivnost je jako nejasna kod modova. Ja sam čuo da mnoge defke bivaju nemštene na naslovnu.... baš na istu foru kao što se i mnoge stvari tolerišu na sajtu..a nekome ne...

Како аутор да зна када ће његово понашање ће резултирати баном?
Мислим да је ово важно за све ауторе а посебно за ктиторе, нико не жели да уплати ктитор и да онда пола месеца проведе банован а да је притом прекршај потпуно несвесно направљен.

Ево, да прекопирам пост са питање аутор одг мод.

Ово се мени десило, уплатио ктитора (мада ми није проблем за пишљивих 400 динара) и отвори се тема нешто о навијачима неам појма. И појави се неки не знам који, који је написао да би све навијаче обесио на тргу и откидао би им муда да се муче.
А ја испод као контру напишем да би пандуре требало убити и мучити, тј не све пандуре него једног одређеног.

Ја добијем бан месец дана, а лик ништа. EX3TZA

Јa sam čuo da mnoge defke bivaju nemštene na naslovnu

Наравно :)

Шта мислиш како би другачије Џанки добио дефку на насловној? :)

reme

Шта мислиш како би другачије Џанки добио дефку на насловној? :)

Ahahhahaha, stvarno :)

Jel moguće dzankee?
Jel bi imao neko muda odavde, sa sajta da ispriča da mu je defke nameštena i kako, jel bi smeo to da podeli sa ostalima ili je fora da se to krije?

Nije valjda toliko smarački posao biti mod?

Nije, kul je. Jedino je bolje od toga biti penzionisani mod. :)

Jel moguće dzankee?
Jel bi imao neko muda odavde, sa sajta da ispriča da mu je defke nameštena i kako, jel bi smeo to da podeli sa ostalima ili je fora da se to krije?

Haahah, e kad vidim da ja imam 2 naslovne jebene, a da drugi imaju po 30, smuci mi se sajt...nego garant bi imao muda, ionako je ovo internet

Пребацио бих тему Јебање у подфорум Све везано за Вукајлију, или још боље у Информације и ФАКЈУ лолол

Turao bih u odabrane samo moderatorske defke, da ostali autori pjene po sajtu. Tražio bih od muških autora mito u vidu novca, jela sa roštilja, pečenja ili kineske hrane, alkohola, cigara, a od ženskih samo novac... eventualno pičke i pušenja. Tako bih bio zli mod.

Kao dobar mod bih stavljao u odabrane samo moderatorske defke, da ostalim autorima pokažem kako trebaju da izgledaju definicije dovoljno dobre za naslovnu, te ih tako podsticao da pišu još bolje. Sa muškim autorima bih se dogovarao oko stavljanja njihovoh definicija na naslovnu stranu u zamjenu za manji finansijski podsticaj ili neki uobičajen svakodnevni poklon. Prema ženskim autorima bih bio veliki džentlmen, dopuštao bih im da me jašu i sišu, i još bih im predložio definiciju za naslovnu.

Dzankee, šta bi ti radio da si mod? El bi nameštao defke na naslovnu mladim seljankama zarad nekog užitka u vidu oralnih satisfakcija?

Šta kontaš, jel može ta priča da pordđe?

Turao bih u odabrane samo moderatorske defke, da ostali autori pjene po sajtu. Tražio bih od muških autora mito u vidu novca, jela sa roštilja, pečenja ili kineske hrane, alkohola, cigara, a od ženskih samo novac... eventualno pičke i pušenja. Tako bih bio zli mod.

Kao dobar mod bih stavljao u odabrane samo moderatorske defke, da ostalim autorima pokažem kako trebaju da izgledaju definicije dovoljno dobre za naslovnu, te ih tako podstaknem da pišu još bolje. Sa muškim autorima bih se dogovarao oko stavljanja njihovoh definicija na naslovnu stranu u zamjenu za manji finansijski podsticaj ili neki uobičajen svakodnevni poklon. Prema ženskim autorima bih bio veliki džentlmen, dopuštao bih im da me jašu i sišu, i još bih im predložio definiciju za naslovnu.

Све у свему, стављао би модераторске дефке на наслов за пушење и паре лолололо