Prijava

ja bih drkao kurac i svrsavao po monitoru ko Wojtek! lolololol

promenila bih nazive nekih pvt-ova da ubijem monotoniju

Ja da sam mod, pod uslovom da imam dovoljno vremena, radio bih sledeće:

1. Brisao bih dosta defki (kao i ostali moderatori). Trudio bih se da svakom autoru kome sam obrisao definiciju pošaljem pvt sa razlogom, npr:

Definicija "Vukajlija" - OBRISANA
Razlog: Plagijat
Napomena: Nemoj da plagiraš, sledeći put ćeš popiti ban

2. Obrisao bih 90% novih postera, i ne bih objašnjavao razloge. Ostavio bih samo one koji me lepo nasmeju.

3. Banovao bih kad god sam neraspoložen! Pogotovu ktitore. ;)

4. Trudio bih se da pomažem svim autorima, i odgovarao bih na njihova pitanja.

To je otprilike to, ovako zvanično. Nezvanično u obzir dolaze i muvanje preko pvt-a, korupcija i nepotrebno iživljavanje. ;)
Toliko za sada, ako se setim još nečega, editovaću...

Napravio bih dupli nalog da jebem modove :)

И да сам мод лобирао би код кајзија да Дражињо постане мод! Не мош бољег чо'ека за тај пос'о да нађеш, нема трика! Ал' он вероватно не би 'тео.

Proterao bih Džankija kao što je urađeno sa JTU-om lolo

Da sam mod ja bih...

Бетонир'о траву.

Da sam mod, pozvao bih slugu
da iz srca iznese svu tugu...

Ja bih ganjala Fejza ko Đeki DPek.
Tako bih ga ganjala po sajtu da bih mu banovala sve prijatelje, rodbinu i kera kog nema.
Ako treba, svog kera bih banovala, a ban posvetila Fejzu.

Ja da sam mod, vratijo bih Valsinabra koji je nepravedno banovan, a nio je ktitor.

форсирао бих Супер Марка до смрти!

Ово се мени десило, уплатио ктитора (мада ми није проблем за пишљивих 400 динара) и отвори се тема нешто о навијачима неам појма. И појави се неки не знам који, који је написао да би све навијаче обесио на тргу и откидао би им муда да се муче.
А ја испод као контру напишем да би пандуре требало убити и мучити, тј не све пандуре него једног одређеног.

Ja mislim da sam ja to napisao, i to ne za navijače već za huligane u pokušaju koji imaju po 10-11 godina.

Тему је био отворио ковач90 кол'ко се сећам. Он је отворио, па је онда тај неко коментарисао, па онда ја. Јебеш ти ту правду кад лик који пљује жандаре добије месец дана истраге, а лик који пљује хулигане захвалницу за пљување.

i to ne za navijače već za huligane u pokušaju koji imaju po 10-11 godina.

Ма ту децу не мош ни хулиганима у покушају да назовеш. То су дебилчићи који ће тек да схвате шта је навијање.

Stavljao bih svoje definicije u omiljene, pardon odabrane.

Šalim se, napravio bih dupli nalog sa kojeg bih pravio sranje. E onda bih tog duplog banovao pa pravio još duplih tog duplog, pa bi ga sa modovskog naloga opet ganjao po sajtu pa bi pravio feštu a sve bih ustvari bio ja.

Šalim se, napravio bih dupli nalog sa kojeg bih pravio sranje. E onda bih tog duplog banovao pa pravio još duplih tog duplog, pa bi ga sa modovskog naloga opet ganjao po sajtu pa bi pravio feštu a sve bih ustvari bio ja.

Ово је добра идеја, али шта ћеш ако провалиш сам себе по АЈПИ адреси?

Šalim se

Ма пиши слободно, наши смо.
:))
Да сам мод, бановао бих ове што мисле да сам невидљив.

Ово је добра идеја, али шта ћеш ако провалиш сам себе по АЈПИ адреси?

o tome nisam razmišljao, moraću iz igraonice da registrujem taj drugi nalog i svaki put u drugu, pa kod jednog druga, pa sa faksa, pa iz čitaonice, ma fešta bi bila. a onda bih našao JTU-a i dao mu šifru svog naloga.

Да сам мод, бановао бих ове што мисле да сам невидљив.

А јел би стављао моје дефке у ОБАРЕНЕ?