Prijava

wtf sha je ovo svi idu?

Povlačim se iz aktivnog igranja Haxballa i dešavanja vezanih za igru.

Kao član upravnog odbora dajem sebi rok do petka za povlačenje odluke.

jeste janpi, petak je poslednji dan...
ali imam da ucim nenormalno mnogo, pa ne mogu da igram mec do petka...

oke, da ne bude posle da smo mi krivi ako se ne odigra :/ i ja imam 6 kolokvijuma ove nedelje :D

JA OSTAJEM I NE PREDAJEM SE.

Ksela kada cemo kup igrati, posto si rekao da mozes posle 10, javi koji dan da se onda i mi tada okupimo, da vas ne cekamo svako vece :D

Kako mi se čini ja mogu u sledećih nekoliko dana svaki dan u bilo koje vreme jer izgleda da sam opet navuk'o neki stomačni virus, sad ću videti kad mogu ostali.

znaci do sad nije odigran ni jedan kvalifikacioni mec?

Dzankee, mi možemo samo sutra da igramo, a pošto igramo i u Ligi, možemo i to da odigramo odjednom...
odgovara nam da počnemo oko 21:00-21:30...
pitaj svoje saigrače pa javi...

janpi
pa ajde oko pola 9 da vidimo da se skupimo, trebalo bi da sam tu. nego dzanki trenira kung fu, gledao kung fu pandu pa se naprzio, nzm dal ce da stigne do 22 :D

Da li je onda dogovoreno za pola 9?

Bioshocker
http://www.haxballtube.com/watch?v=468c8e5e ŽREB ZA NUMERISANJE TIMOVA
TABELA http://www.haxball.gr/cup/view/2899
Osnovna pravila:

-Kup Kralja počinje u ponedeljak, 23. maja.
-Utakmica traje 2x5 minuta, 2 poluvremena dakle, sa menjanjem strana.
-Svako "kolo" kupa se igra sledećih pet dana od datuma početka tog kola.
-Ukoliko se svi mečevi datog kola odigraju ranije nego što je predvišeno, automatski se prelazi na novih 5 dana za odigravanje sledećeg kola.
U vezi snimanja:

-Utakmice se OBAVEZNO snimaju. OBAVEZNO sve u jednom snimku. Pauza između poluvremena se snima, sve mora da bude u paketu inače meč NE VAŽI.
-Snimak se klasično prilaže na mediafire i biva uploadovan na zvanični HBSV kanal http://www.haxballtube.com/profile/HBSV.
-Obe strane MORAJU snimati meč radi sigurnosti i postojanosti snimka ukoliko dođe do greške.
-Na igračima je da se dogovore koja će dvojca (naravno može i više) snimati meč.
Što se tiče same utakmice igraju s dva meča, koja su ustvari dva poluvremena. NA POLUVREMENU SE MENJAJU STRANE!
Nema x rezultata, već se igraju overtime i zlatan gol.
Overtime se igra ISKLJUČIVO u na kraju drugog poluvremena, ako je i u prvom i u drugom poluvremenu bilo NEREŠENO.
Zlatan gol se igra ukoliko je ukupan rezultat nerešen, dok rezultati poluvremena zasebno nisu.
Primer

1. poluvreme 1:2
2. poluvreme 2:1
Dopunite ako sam preskočio neku situaciju.

Trofej kupa čeka na novog gospodara!

GDE TACNO OVDE PISE DA SE IGRA 3NA3?

ne pise...
ojojojo
a gde tacno pise da je 2 na 2?

jel se prosli kup igrao 3na3?

ne, ali se ovaj igra...

Игра се 3 на 3, не знам у чему је проблем... Шокеру није први пут да не напише све што треба

pa brate nisam ja jebo vracaricu.... nista vreme je za tajno oruzije... igraca koga cuvamo za ovakvu priliku :D

Pošto nema 'leba od Koleta ja ću da sazovem i organizujem ovaj sastanak pa neka ga on vodi.
U PETAK U 22H JE SASTANAK UPRAVNOG ODBORA U VEZI REPREZENTACIJE!

Krajišnici večeras u 8 kup, je l' može?

brate ti si rekao da mozete jedino posle 10, i to rekao si cetvrtak oko 10, tako da tad cemo.

Brate ja sam rekao za ligu oko 10, kup je zajebaniji za organizovanje tako da nigde nisam rekao da mogu tačno, ali nema veze, otiš'o je Skočko da pije ja ću da nađem Duleta i Šećera.