Prijava

Da li ću konačno da čujem za neku osobu mlađu od 47 godina koja nema facebook ( osim mene ) i još par osoba koje mogu da nabrojim na prste jedne ruke ?

Ja imam profil, ali nije na mom imenu. Nadam se da se to ne računa?

A koliko prstiju imaš na jednoj ruci? :D

Zašto baš mlađu od 47? To mi jedino nije jasno.

Ko nema facebook ?

Имам и ја!!

aleksandra007

Ja nemam profil na fejsbuku.

Da, sve ti verujem. Mahom ljudi baš ovako govore kako bi ispali kul

Ја имам фејсбук налог на којем се представљам као деветнаестогодишња Црногорка која готиви ролеркостере и ОКЕЈ бенд. Користим слику неке фуфасте рибе из Пољске коју сам прогуглао. Користим тај налог како бих гледао слике младих дјева које своје информације и облине деле са јудеомасонима вођама корпорација, као и манијацима попут мене.

Налог са својим именом немам, не поседујем ни једну своју слику у дигиталном формату.

Nemam fejsbuk profil jer smatram da ga je bezveze imati. Ako hoću sa nekim da razgovaram ja ću ga pozvati kod mene na kafu.

Od 100 ljudi mladjih od 47 godina, bar njih 97 ima profil na fb-u, imam proverene izvore informacija. 47 je okvirna granica.

meni neće da se ulgouje na fejs. Izgleda je do servera.

jel ima neko sličan problem?

Мени ради нормално.
Него, не беше ли иста оваква тема?

Царо, можда су избрисали Пандана јер си напаствовао ону ликушу лолололо

не беше ли иста оваква тема?

Ne, to je bila defka :)

Џими, ајд дај ми пас од твог ФБ налога да гледам слике цава, капирам да их имаш доста, студирао си језике.

Немам! Пола ме римувовало из пријатеља. :)

Лула нема фејз, она је без Фјса и спејса.
реко бих да је због тога царица ал енће да ми каже коју ми је оцену дала на дефиницију и зато је хејтујем!

Тебе, римувовале... Шта си ти Сојер, а ја тараба па да ме фарбаш? Немам времена да зујим код оног Филолошког, јес да је близу, али ко ће да се цима, а и добијем демотивациону мацолу сваки пут кад прођем изађе скрндеља више него из библиотеке на Петловом брду. Дај пас, нешто пробрано имаш сигурно.

Е, Бурзуме, ал' мислио сам да ти набацим једну рибу тамо у октобру. Твој тип. Баш сам причао Мрмуну о томе. :)

nisam dugo posetio fejsbuk