Prijava

Dakle, koja je fora sa stopalima? Zašto neke ljude toliko pali? Da li vas pali? Da li ste svesni da je to najprljaviji deo tela, koji dolazi u dodir sa prljavštinom sa poda? A i da nije boso stopalo, ono je znojavo od čarapa i obuće. Svejedno, smrdi. Dok ih ne opereš, naravno, ali je poenta da se najlakše isprlja. A i plus što su stopala ružna, a ni ne nalaze se blizu reproduktivnih organa.

I objasnite mi. Zašto pojedince stopala pale?

pa nije boles, šo bi bila boles? ne razmem ni ja taj fetiš, al fetiš ko fetiš...

Sigurno je da ih pogled kurjeg oka obara s nogu.

p.s. kaizen jebote koliko je spor sajt. učini nešto!!!

Ја не знам, Пеки, какав је то теби под. :)

Што се тиче смрада, генерално чујем да се људи жале на то, али ја нпр. тих проблема немам, јер никад двапут истом чарапом не улазим у патике или ципеле, а пре него што обујем чисте чарапе, претходно сам се истуширао, тако да... Хоћу да кажем да то уопште није тачно да стопало мора да смрди. Нарочито не женско.

Руке се лакше испрљају и много више микроба имаш по рукама, само тога ниси свестан.

И фут фетиш болест, што? Људе пале разне ствари. Сто људи - сто ћуди. Један кија, други кашље.

Dobro, bre, za tebe znamo da si čistunac neviđeni, nego pričamo iz ugla normalne osobe. :))

Vi to nešto na moj račun? :D

P.S. Volim ovog Džimija nekad. :)

problem su najlon čarape. mož da se okupaš, navučeš čiste najlonke, obuješ kožne cipele, ali ako si 10 sati po gradu, jebo si ježa u leđa kad se izuješ!

e treba neko da otvori temu o problemima smrdivih nogu! jel bilo?

P.S. Volim ovog Džimija nekad. :)

Ал ме углавном мрзиш! :)

problem su najlon čarape. mož da se okupaš, navučeš čiste najlonke, obuješ kožne cipele, ali ako si 10 sati po gradu, jebo si ježa u leđa kad se izuješ!

Који ће ти, да се тако просто изразим, курац најлон чарапе?

pa kad nosim suknju i cipele na štikle, tj, kad sam u bizmis izdanju... jbg, ne volim ni ja al takav je poso... :(

То је шит. У мојој фирми, малобројне жене ће носити панталоне.

Болес' којој НЕМА ЛЕКА!

Који ће ти, да се тако просто изразим, курац најлон чарапе?

I to je veoma popularan fetis. Mozda ih cak ima vise nego stopalicara.

Ja se nešto ložim kad žena skine sve sa sebe a ostavi čarape. Toliko joj se jebe da je zaboravila.

lizanje stopala na to se lozi uglavnom neko ko se lozi na dominaciju

Ne, uglavnom te drndam, jer se primaš. :) Al' eto, večeras je dobar dan. :D

eto vidiš, ja zimi nikad ne skidam soknice za vreme onih stvari, da se ne preladim...

jeste kollani, ali ima i ovih sto im je to samo zacin u seksu, kao lizanje picke da udovoljis ribi.

Ne znam što ste zaključali temu o prstima, znam da imate fobiju od toga, ali nekoga oni pale!

Није болест, што.... Не могу сад да се сјетим мог неког фетиша, али оно.... Мени би вјероватно било гадно, јер се не палим на то...
То што Ђими рече, руке су мнооого прљавије од ногу... Нису ни уши далеко, коса исто тако..... Свуда је прашина која се таложи... Ја не могу два дана да не оперем косу, она је прљава, или сам ја луд....

Дакле, не дјелује ми као болест, него да не причам сад што је један урадио... Уствари оћу...

Ђевојка добила, а он хтио да имају однос, да се јебу то јест. Она му рекла НЕМОЈ, ГАДНО ЈЕ.. и он лагано уфати, излиже је сву, и на крају полиже прсте као оно после ручка... Извињавам се ако сам некоме згадио, али је ово истина... Е то је болесно, мислим мени је смијешно било и гадно, али оно....