Prijava

ЈА СРЧЕМ ТАБАНЕ!

Treća strana i već neko JEBE!!! Tooo!

Mene više pali drugi kraj nogu.

Zar i zeleni? Ideš u djavola...

Stopala su dobra, ali samo u kombinaciji sa ostalim delovima tela, sama nisu nešto posebno.

Ако говоримо о људима који једноставно воле женска стопала и сматрају их привлачним дијелом женског тијела, воле да их масирају, уопштено их пале и тако то, онда сам и ја фут фетишар :)
Ако говоримо о људима који воле да им цава издрка стопалима, или пак да им гурну пола ноге у уста док јебу, онда нисам.

Тај рад. А изузетно је одбојно кад цура нема фина стопала. Оно кад има оне чукљеве и те зајебанције. ВОЛИМ ДА ОШАЦУЈЕМ КВАЛИТЕТНО СТОПАЛО!

ima nas svakakvih pa i takvih

Upoređen sa stavljanjem svoje alatke tamo odakle izlaze govna, fut fetiš mi izgleda kao blago jutarnje umivanje mladom rosom.

Ако говоримо о људима који једноставно воле женска стопала и сматрају их привлачним дијелом женског тијела, воле да их масирају, уопштено их пале и тако то, онда сам и ја фут фетишар :)

Баш то, прво што гледам на девојкама, су стопала и ноге, лети наравно, па онда све остало.

Ако говоримо о људима који воле да им цава издрка стопалима, или пак да им гурну пола ноге у уста док јебу, онда нисам.

Ја јесам... Не баш цело стопало, али волем да сишем прстиће...

Meśa
Mene više pali drugi kraj nogu.

haha. true.

Medeni pičić? Svakako!

Šta ja znam, stopala ko stopala, znaju biti seksi, al ne mora da znači. Ima ih i gadnih.
Uglavnom posmatram sve u kompletu, cijelo tijelo, a ne parcijalno.
Ako ćemo već o tim nestandardnim dijelovima tijela (znači, izuzimamo sise, dupe, facu, pičku), mene više privlače seksi ruke kod žene nego stopala.
U prvom gimnazije sam se naložio na jednu curu koja je imala po meni izuzetno lijepe ruke.

У, ти што се ложе на шаке су већ психо...

У, ти што се ложе на шаке су већ психо...

Хитлер се ложио на шаке!

Stopala? To je tako bolesno. Ja sam se uvek lozio na zenski pazuh. Jos kad onako poraste dlacica posle brijanja da grebucka... hjoj

Stopala? To je tako bolesno. Ja sam se uvek lozio na zenski pazuh. Jos kad onako poraste dlacica posle brijanja da grebucka... hjoj

Бљааак. Најгрознијеодвратнијефуј ствар код особе ми је пазух. Нема горе. Оно знојаво, смрдљиво, грозничаво... Бежи бре... Чуо сам да има људи који се пале на пазух код жена, ја не подносим.

Стопала су кул. То набијање прстију у уста видиш само кад гледаш рнићпо. Нема рибе која ће у жару секса да помисли:''То бре, што је добар овај, ај да му набијем прсте у уста!'' Нема брате, нигде.
Него оно, фино. Масажа, па лагано идеш ка горе...

Све у свему:
Стопала +
Зухпа -

ЗЕМУН ВОЛИМ ДАЊУ НОЋУ, СВИ У НАПАД САДА ХОЋУ

".. ili samo bolest" o.0 o moj Bože..

Vidi ovu, odbanovana i odma na fetiš temu lololo

Pazuh rula!! Al ovaj u Dzulije je malo mrsav i zilav.