Prijava

srecan sam kad nekom dam kompliment,pa me ta osoba banuje a ja se posle vratim "jaci nego ikad" :)))

srecna sam kad vidim ,,ti,, oci

srećan sam što sam juče pobedio
ZEKA

srecan sam kad mi je lepo, a lepo mi je kad sam srecan

srecna sam za vikend

srećan sam uvek, non-stop... možete slobodno da mi zavidite.

Kad vidim neke meni drage osobe, u petak veče :D

Srećna sam sinoć :)

Срећна сам када ми показује да му је стало...

Srecna sam kada dobijem neku dobru ocenu, kad mi se isplati svo strebanje. Srecna sam kada sam sa dragim osobama. :) Srecna sam kad napisem dobru defku. Srecna sam kada igram odbojku i kada trcim. Ma, uvek sam srecna. :)

Srecna sam kada sam u krugu svojih prijatelja i kada kruzi buksna :)

Srecan sam pusim jaku travu a posle zgutam 2-3 ex-a na dobroj minimal-tech zurci,zatim posmrcem gram amfetamina i zgutam 2 pilule vijagre da bih mogo jebati 5 sati bez prestanka.......e tad sam bas srecan

SRECNA SAM SADA :)))))))))))))
Polozila ispit, kosa mi je divna.. :)
Koliko je meni malo potrebno :)

Srećna sam kada mi je toplo.

Srećna sam kad retardirani komšija pojede sav sneg, pa mogu da otvorim prozor.

Srećna sam kad mi jave da su odloženi ispiti zbog snijega. Nadam se da će me usrećiti sutra.

Nije u redu, ali me čini srećnim kad vidim da od lošeg ima gore. Eto u Podgoricu pade snijeg, prvi dan dosta drugi dan više a treći dan kiša ga je smanjila, sad nije ni 5 centimetara visok, a gledam sad na vijesti kako je stanje po Evropi i zemljama bivše Jugoslavije, ima bijeloga ni da se sami Bog (koji naravno ne postoji pa se samim tim neće ni naljutit na ovu moju pošalicu) isvršavao po mjestima u kojim je proglašeno vanredno stanje.