Prijava

Шта бре Срби?
Овај Босна нек иде на своју тему, а са пола Мађарима пола усташама нећу више ни да разговарам. (Србија Србима!)
Нећу више да вас газим, постало ми незанимљиво.

cok cok cok cok gospodare cok cok ja bi jako hrklj cok zeleo da cok cok napusavam kao Vi cok hrrrkrjkkkjkrrk cok cok jel mi mozete cok cok reci neke cok cok fazone kako cok cok to ide?

Људи немојте, овако се распала Југославија!

Немојмо дозволити да стране силе опет изврше дестабилизацију!

Будимо бар овде сложни!

musssashe

cok cok cok cok gospodare cok cok ja bi jako hrklj cok zeleo da cok cok napusavam kao Vi cok hrrrkrjkkkjkrrk cok cok jel mi mozete cok cok reci neke cok cok fazone kako cok cok to ide?

Фора је да сикћеш док год друга страна одговара на прозивке. Након што се умори, изгуби и вољу за животом, а камоли за одговарањем - победио си.

Ае, добар си ти дечкић, нећу више да те дирам. Само... немој да нам се замераш, најјачи смо клан на овом сајту.

Ko sikće, jebem li mu strinu u koljeno!

gospodare jel trebam da apliciram negde da udjem u klan? ja bi jako zeleo da budem u vasem klanu. evo sta treba da uradim da bi usao u klan? sve cu uraditi. da skupljam potpise?

joj musssashe kako te zajebavaju, ja to ne bi trpio za dukate...

Hahaha Marko Dren izigrava psihijatra!
Jel mali povraćao jutros?

TIK TAK TIK TAK TIK TAK

Joj što me nervira!!!

musssashe

gospodare jel trebam da apliciram negde da udjem u klan? ja bi jako zeleo da budem u vasem klanu. evo sta treba da uradim da bi usao u klan? sve cu uraditi. da skupljam potpise?

Жао ми је, али немаш потенцијал.
Правише си мек, шириш позитивну енергију, пречесто си спреман за шегу и зајебанцију, не видиш лоше особине аутора и не износиш их им у лице на темама невезаним за то... Чекаш да те неко пита за процену свог карактера да би му то саопштио! Насмејао си ме овом молбом, децхко.

Bakin kolač - mek kao dekin.

Шта се дешава? Шта је са сајтом? Брискајте, бре, оне недефиниције. Никада нисам мислила да ћу и ја да питам ово али...ке паса, јеботе?

ке паса, јеботе?

Modovi slušaju Sinana!

Жао ми је, али немаш потенцијал.
Правише си мек, шириш позитивну енергију, пречесто си спреман за шегу и зајебанцију, не видиш лоше особине аутора и не износиш их им у лице на темама невезаним за то... Чекаш да те неко пита за процену свог карактера да би му то саопштио! Насмејао си ме овом молбом, децхко.

ako poradim u iducem periodu ocu li onda moci?
Evo potencijal sam nabavio za pocetak. Ove lose osobine vidim pa se i drzim njih.
imam par pitanja za belesku da dopisem. Jel moram da pisem cirilicom jel to obavezno i jel ovo "децхко" pozdrav na kraju?

Питање, да не буде спем:

Стварно слушате Синана? Која вам је омиљена песма?