Prijava

"Талентовани, ја код тебе нисам видео ни најмању искру љубави према ономе што је Српско. Ти мрзиш, и то нескривено. Просто јер само видиш лоше, ништа добро. Где год стигнеш, пљујеш. Представљаш само лоше особине. Немац има за себе да каже да је вредан, да има квалитетне аутомобиле, Ничеа.... Неће споменути да им неонацистима фали промил да уђу у власт, да су потаманили преко 60 000 000 у два рата. Нити ће Британац да спомене тамањење Индијанаца, или Индијаца, не дај Боже црнаца, о инцесту и дан данас да не спомињемо. God save the queen, and lets watch some football mate! И тако даље...."

-Bas naprotiv,ja ne mrzim sve sto je srpsko,jer da je tako ,davno bih otisao iz ove zemlje,jer to mogu!
Smatram da za nas narod ima nade,ali samo dok se menjamo,a najveca opasnost za promene su patriJote (sa J ,normalno),koje veruju da smo mi bolji od drugih naroda,iako nemamo realno cime da se pohvalimo.Uspeli samo da razjebemo jednu prelepu zemlju,da izgubimo deo svoje teritorije (koji,istina,ne vredi ni pisljiva boba),ruzno se ponasamo jedni prema drugima i uzasno smo neslozni.Bahatimo se na svakom koraku i ne postujemo ni autoritete ,ni zakone.
Samo zahvaljujuci pripadnicima naseg naroda koji su osvesceni i koje vecina pripadnika naseg naroda mrzi iz na duse,samo zato sto nam pokazuju kakvi smo zaista ,imamo nade da se promenimo jednog dana.
Ono sto nas odvaja od drugih evropskih naroda jeste kontinuitet postojanja nase drzave.Mi do sada nismo uspeli da zadrzimo nijedan sistem duze od 50 godina,a to je dovelo do toga da postanemo divljaci.Ne bih ulazio u price sta su drugi narodi cinili da bi dosli do tog kontinuiteta,posto je sve to normalno i to su faze koje svako drustvo mora da prodje,ali mi se konstantno nalazimo u nekom limbu.
Najveca opasnost za nase drustvo su upravo patriJote,koje tvrde da vole nasu zemlju.To je laz,oni ovu zemlju vole samo zato sto mogu da love u mutnom,da se ponasaju bahato prema svojim sunarodnicima i da steknu ogroman kapital u mutnim poslovima preko noci,ne mareci koga ce da ostete u tom procesu.
Onaj koji tvrdi da ja mrzim sve sto je srpsko strasno lupeta,jer da zaista mrzim,ne bih se trudio da konstantno serem o svemu losem sto se u njemu desava!!!

Talentovani kad već citiraš, citiraj kako treba
citat velikim slovima tatic velikim slovima

talentovano_glup

Tema bi imala više logike da je Balkanski mentalitet najgori ili ima gorih

Ima gorih od nas ,ali ne u Evropi!

Ako slučajno mi nismo najgori, onda je to neki narod sa mentalitetom jako sličnim našem. Drugari mi pričaju da su Meksikanci isto velika bagra.

Dzonovane, Meksikanci su prekul!

Ima gorih od nas ,ali ne u Evropi!

Takvi su okupirali Evropu. U Briselu smo mi još elita kakvih ima. Tamo se takođe običan narod teško navikava da nema Jugoslavije, za njih su svi Jugosloveni sa ovih prostora

Ima gorih od nas ,ali ne u Evropi!

Ti su okupirali Evropu, u Briselu su "Jugosloveni" elita, kakvih ima