Prijava

...ili bi možda apstinirali ili precrtali listić?

dopisao bih svoje ime i njega zaokružio... zapravo to sam i uradio na lokalnim izborima prije nepun mjesec dana

У којој земљи?

Поништио бих листић. Као и до сада.

za sovjetsku partiju vukajlije. naravno.

Srbiji, a možemo proširiti diskusiju i na ostale zemlje, npr. u Americi za koga bi glasali da možete.

Pa izbor je 0.
Na ulici ovo mora da se menja. Izbori su besmisleni kada biraš između dva zla. A dobro ovaj put nema manjeg. Isto je. Beskičmenjak Boris ili Poremećeni Stiropor Toma. Zlo je isto.
Na žalost ljudi, spremajte se vi za ulicu. Ali ovaj put uz jedan "Šesti Oktobar".

Ja bi takođe vjerovatno apstinirao, a da moram glasati u Rep. Srpskoj, glasao bi za Dodika i SNSD jer su oni najmanje zlo, a uradili su i ponešto dobro za Srbe u RS.

U Srbiji takođe vjerovatno ne bi glasao, čak ne znam ni za koga bi kada bi morao.

Republika Srpska za Dodika, opet

a Srbija za Tadica naravno!

Додик
А нисам упућен у политичку сцену Србије, али онај ЧЕДО је готиван веома.

a da moram glasati u Rep. Srpskoj, glasao bi za Dodika i SNSD jer su oni najmanje zlo, a uradili su i ponešto dobro za Srbe u RS.

jesi ti član partije? :)

jovičiću i vi ostali za dodika, mora da ste članovi partije, čim vam je sad dobro...

e da sam u srbiji i ja bi' za ČEDU, da uništi i ovo malo srbije što je ostalo, pa da krenemo lijepo ispočetka

ВРАТИЋЕ СЕ ВОЈВОДА.
За Војводу.

Realno buri, ne mroa biti clan nicega da vidi da su od postanka RS Dodik i SNSD najvise uradili. Kad gledas sve partije i sve koij su nastupili na sceni. Posteno su i ukrali, ali su najvise uradili. Dodik je cak proglasen za jednog od najjacih politicara Evrope!

ZA SOVJETSKU PARTIJU VUKAJLIJE!

Srbija čeka Šešelja!

Следећи избори ће ми бити први, тако да, нећу пропустити шансу да видим како је то кад гласаш. Изаћи ћу чисто да подигнем излазност (и неважећи листићи се рачунају проценат излазности), па ћу да допишем нешто, или шта ти ја знам, измотаваћу се.

Сви су они иста говна, само су неки већа, неки мања.

Ако би био принуђен да гласам, дакле, да ми неко упери пиштољ и каже мораш за неког, вероватно бих гласао за Чеду. Имам осећај да је он тамо најмање говно, а то је вероватно зато што је и најмање био на власти.

Ja bi takođe vjerovatno apstinirao, a da moram glasati u Rep. Srpskoj, glasao bi za Dodika i SNSD jer su oni najmanje zlo, a uradili su i ponešto dobro za Srbe u RS.

U Srbiji takođe vjerovatno ne bi glasao, čak ne znam ni za koga bi kada bi morao.

За Српски покрет обнове наравно.
За њихову мудру политику и коначан завршетак евроатланских интеграција
И Вук нека оде у пензију, да се коначно посвети писању

Za Sovjetsku Stranku Vukajlije!!!

m.. za sada, sovjeti vode. fak jea ;)))