Prijava

daklem ostaje ti, nama, samo bojkot...ali ne bojkot tako što ćeš da sediš,jer tako ništa nisi uradio, oni imaju legitimitet od strane ovih drugih, nego ovo što smo pričali...i širenje te misli dalje..ako ti ubediš 10 ortaka da to urade, ja deset, onaj 10..i svaki od njih još samo 5 eto ti 100 iljada....i eto ti nevažećih izbora..i eto ti glavolomke za vlast...i ponovljeni opet nevažeći...i tako dok se ne pojave neki normalni...ali je mnogima teško da se pomere....

e to... mada ja i neki moji ortaci smo se dogovarali da se učlanimo u stranku i razbijamo sistem iznutra... znam da je glupo, al' mi smo kontali da razbijemo recimo omladinu u mrkonjiću... debili odlučuju šta treba omladini, a oni nemaju ni srednju pošteno završenu, a o tome da je brat brata prodao za jedan glas da i ne govorim...

mada, pošto je kod nas situacija još malo specifičnija, jedna stranka ima apsolutnu vlast i onda smo mi došli do zaključka da se svi trebaju masovno uključiti u istu jer je to jedini način da propadne...

ahahahaha..može i tako...ali nisu ni oni naivni...

recimo lekari..ja znam tipa, odlično ga znam, koji je dao otkaz zato što mu je načelnik rekao "vreme je da počneš da uzimaš pare"....a znam i njegovog kolegu, bio primer od lekara, od čoveka a sad otima bez blama....

ako se uvatiš u to kolo velike su šanse da počneš da igraš na njihovu muziku...

Ja bi glasao za najveceg ikada,Slobodana Milosevica,da se vrati iz mrtvih i pobije govna.

toga se i bojim javio...

to ti je ono, dala baba dinar da uđe u kolo, a dala bi dva da izađe...

najgori su mi ovi što izgube zdrav razum, pa i kad sjede sa ljudima koji ih znaju ko staru paru, počnu iznositi stavove stranke, a ne svoje... e to treba ćerati od sebe u pičku materinu...

Evo jedne veoma zanimljive pjesme, donekle prigodna temi:

http://www.youtube.com/watch?v=Ixtsk0yvEEE

за бориса, наравно.
едит: а чекајте, ја мислио ово избор за мис.

преправљам, и свој глас дајем маријану ристичевићу!
за боље сутра, и да сви окопавамо курузе!

Morao sam da "oživim" ovu temu nakon što sam pročitao ovaj tekst.
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/270449/Uspeo-plan-DSSa-Propala-sednica-srpskih-opstina-na-severu-Kosova

Da li je moguće da neko napiše ovako pristrasan tekst u kome je jedini cilj da se ocrni stranka DSS?
Zašto Srbi ne žele da prihvate Tadićev predlog?
Kakvo je vaše mišljenje o svemu ovome?
Ako ste upućeni u ovo, naravno, nemojte samo gluposti pisati.