Prijava

Šta mislite o vašem mišljenju?

Da li podržavate slobodu izražavanja i borbu za stavove u koje verujete?
Da li nekad podržavate mišljenje neke osobe, iako znate da nije u pravu?
Šta to govori o vama?

Ukoliko se sa nekim svađate, oko stvari u koju niste potpuno sigurni (ili jeste), gde vas ta druga osoba baci u ponor gluposti i očaja, osporavanjem vašeg mišljenja u potpunosti kvalitetnim argumentima, da li i dalje nastavljate da se borite za to, kako bi ispali odlučni i privrženi svojim idejama, ili se povlačite i priznajete grešku?

Šta mislite, sa druge strane, o osobama koje se boje da iskažu svoje mišljenje (u daljem teksu - pičke. Bez ikakvih uvrede takvim osobama, ali ovaj izraz ih najbolje opisuje), jer se to neće nekome svideti, jer se boji se njihovih reči i argumenata više nego cigan komunalne policije, boji se autoriteta i povratnih komentara?

Ozbiljna tema, bez spema.

Kome još puca tuki za nečije mišljenje? Dođi na buxnu DECHKO! Da mi zavijemo srpsku domaćinsku buxnu!

O mom misljenju sve najbolje, uvijek sam u pravu. Ne raspravljam se o necemu u sta se ne razumijem, i sasvim mi je dobro. Npr. politika, ja sam da se jebeno ukine ovaj podforum, jer svak' se pravi pametan na svoj nacin. Mlate u praznu slamu. Zaista, Kosticu, zalis u neku retoriku :).

Šta mislite o vašem mišljenju?

Zavisi od toga koliko sam za neku konkretnu stvar kompetentan, što sam kompetentniji to više cijenim sopstveno mišljenje.

Da li podržavate slobodu izražavanja i borbu za stavove u koje verujete?

Apsolutno da.

Da li nekad podržavate mišljenje neke osobe, iako znate da nije u pravu?

Skoro nikad, osim ako se radi o nekom sasvim banalnom pitanju, i mogu da izvučem direktnu korist.

Šta to govori o vama?

Neam pojma

Ukoliko se sa nekim svađate, oko stvari u koju niste potpuno sigurni (ili jeste), gde vas ta druga osoba baci u ponor gluposti i očaja, osporavanjem vašeg mišljenja u potpunosti kvalitetnim argumentima, da li i dalje nastavljate da se borite za to, kako bi ispali odlučni i privrženi svojim idejama, ili se povlačite i priznajete grešku?

Ako me zaista dokrajči argumentima, priznam da sam u krivu, ako ostane na klizavom terenu uglavnom ostanem pri svome, iako možda nisam u pravu, ali to ti je ego trip, i osnovna ljudska karakteristika, svi smo donekle robovi svojih ranijih stavova i nastojima da ih odbranimo.

Šta mislite, sa druge strane, o osobama koje se boje da iskažu svoje mišljenje (u daljem teksu - pičke. Bez ikakvih uvrede takvim osobama, ali ovaj izraz ih najbolje opisuje), jer se to neće nekome svideti, jer se boji se njihovih reči i argumenata više nego cigan komunalne policije, boji se autoriteta i povratnih komentara?

I ja sam ponekad pička i ne iskazujem pred svima svoje mišljenje, ako mi to nije u interesu. Ipak nastojim kad god mogu istaći i braniti svoja mišljenja i stavove.

Ozbiljna tema, bez spema.

A što ti troluješ?

Роки Билбао™
Kome još puca tuki za nečije mišljenje? Dođi na buxnu DECHKO! Da mi zavijemo srpsku domaćinsku buxnu!

Bez jebenog spama.

ja sam da se jebeno ukine ovaj podforum, jer svak' se pravi pametan na svoj nacin.

Imaš igre, imaš muziku, imaš film. Ne obraćaj pažnju na političke i društvene teme i ne govori da se neko pravi pametan, jer to potire ovo:

Ne raspravljam se o necemu u sta se ne razumijem

A što ti troluješ?

Gde trolujem?

Tamo gdje pozivaš na istrebljenje Šiptara.

Jbga, stav je ono što određuje čoveka. Ako ga menjaš svakodnevno, i savijaš se kako vetar duva, onda sigurno zaslužuješ epitet pizde! :)

Da li nekad podržavate mišljenje neke osobe, iako znate da nije u pravu?

Zavisno od osobe. Ako je neki idiot, ako me ne mrzi, raspravljaću se, ako je neko koga gotivim, oćutaću, ako mi je jako dobar drugar, založiću se za njegovu stranu, a kasnije raspraviti sa njim.

Šta mislite, sa druge strane, o osobama koje se boje da iskažu svoje mišljenje (u daljem teksu - pičke. Bez ikakvih uvrede takvim osobama, ali ovaj izraz ih najbolje opisuje), jer se to neće nekome svideti, jer se boji se njihovih reči i argumenata više nego cigan komunalne policije, boji se autoriteta i povratnih komentara?

Malo ih potpalim da prokomentarišu, taktikom "aj zajedno ćemo". :)

To je moje mišljenje. I to nije za ovu temu. I definitivno nije trol.

Ako nije trol, onda je transfer.

Peki, ti si definicija pičke (gorepomenute podgrupe ljudi). Zaobiđi temu, jer si u više navrata pokazao da ne možeš kvalitetno da joj doprineseš.

Dovoljno je jednom Kostiću, šta bih dao da te trajno banuju kao što i zaslužuješ.

To, spemuj sopstvenu temu, kad niko drugi neće da piše u njoj. Zašto jednostavno nisi nazvao temu: Stefan Kosić - FOREVER ALONE?

Guta komentare. Zato je izbacio 3 puta. Svaki sledeći spam će biti prijavljen.

Šta mislite, sa druge strane, o osobama koje se boje da iskažu svoje mišljenje (u daljem teksu - pičke. Bez ikakvih uvrede takvim osobama, ali ovaj izraz ih najbolje opisuje), jer se to neće nekome svideti, jer se boji se njihovih reči i argumenata više nego cigan komunalne policije, boji se autoriteta i povratnih komentara?

Жалосно је то.

Inače, slažem se sa Šanzamom. Nisam konformista i mrzim takve ljude, ali ne treba paljevinu dodatno potpaljivati.

Pekky
Inače, slažem se sa Šanzamom.

Dečko, potireš sam sebe!

Ovde pričaš jedno, a na drugoj strani potpuno drugo.

Ja uvijek i svugdje kazem misljenje, samo sto na vukajliji sad misle da je sve sto kazem pokusaj trola. Evo, vi cete misliti da je i ovo trol, ali ja stvarno tako mislim. Ne znam gdje ovo sve vodi.

StefanKostić

Dečko, potireš sam sebe!

Ovde pričaš jedno, a na drugoj strani potpuno drugo.

Ajde pročitaj ponovo njegov post.