Prijava

Ustavni sudovi imaju pravo da zabrane bilo koju organizaciju koja "preti ustavnom poretku zemlje i širenju rasne i druge mržnje". Nije demokratski al' ako kažeš da ćeš da rušiš vladu na nasilan način očekuje te zabrana.

Kolega pravnik objasnio!

А реални, шта би та банда направила да дође на власт? Ајд да чујем баш.

TO! Zabranjivanje se protivi danasnjem poimanju demokratije.

Demokratija je ionako sranje koju su Ameri izmislili da narod ima privid da ima neki uticaj na politiku.

Demokratija je ionako sranje koju su Ameri izmislili da narod ima privid da ima neki uticaj na politiku.

Брате...

Mi nismo u stanju da zabranimo pišanje po ulici. Već vekovima.
Tako da, kad pročitam da je neko ozbiljnije ljudsko delovanje koje ima sličnu konotaciju zabranjeno, samo se nasmejem.

Demokratija je ionako sranje koju su Ameri izmislili da narod ima privid da ima neki uticaj na politiku.

Ovim sam završio sa citiranjem tvojih postova.

Da zato su mene terali da se izvinjavam slucajnim prolaznicima bas vidim kako je zabranjeno pisanje...

BojanBojanBojan

Da zato su mene terali da se izvinjavam slucajnim prolaznicima bas vidim kako je zabranjeno pisanje...

Pa ako si toliki ljakse da si pred gomilom ljudi to uradio trebalo je i kaznu da ti napišu.

jebiga i mi seljaci moramo negde da pisamo ne mozes se tek tako snaci u velikom gradu

pogotovo ako si pod raznim uticajima

Kao da se oni neće infiltrirati na neko drugo mesto.
Jedino je malo zabrinjavajuće što ljudi ovde ne shvataju razliku između ikonografije i političkog delovanja. Nisam upućena dokle su oni stigli sa tim "naci" idejama.

Jedino je malo zabrinjavajuće što ljudi ovde ne shvataju razliku između ikonografije i političkog delovanja.

У преводу- примарно је да се окачи наци одликовање на раме, а о политичкој позадини да се прочита с википедије.

Ja i Goran Davidović "firer" imamo istog advokata, zanimljivo je da je meni nadimak isto bio fuhrer dok sam se ložio u osnovnoj i prvom srednje
Ja mislim da su ti skineri neonacisti najveći antifašisti a da toga nisu ni svesni. Zašto?
Zato što svojim stajlingom i primitivizmom, dovode do toga da roditelji plaše malu decu sa njima kad ih vide na ulici, drugi razlog je generalizacija u očima prosečnog građanina da su svi stoke koje samo piju, drogiraju se i divljaju po ulici. Sve je to po meni iz ovih razloga preventiva kako se fašizam nikad više ne bi shvatio ozbiljno. Zato se slažem da je ova odluka čisto sakupljanje poena, jer njih ne možeš shvatiti kao ozbiljnu pretnju po državu u smislu obaranja poretka. Oni su ustvari sve ono protiv čega se navodno bore, najobičniji šljam i ološ

Imbecilizam. Tu grupu ništa ne sprečava da deluje neformalno, ili pod drugačijim imenom. Samo jeftino skupljanje političkih poena, jer pobogu, svima idu na kurac ćelavi skinski. Mislim i meni, ali jbg kretenizam je zabraniti ih. Pohapsi govna kad naprave sranje i a u pičku materinu.

Ово. Њих ништа не спречава да наставе по старом. Ај, можда су им се малко усрали у живот, ал следећи пут ће да направе сајт приступан само помоћу Тор претраживача, и све ће бити исто. А то "исто" значи - пар дебилних изјава Давидовића и трансфер блама марш Новим Садом који ти служи да те подсети с каквим дилејама делиш ваздух.

Забрањен мој курац. Ови ће већ следећом приликом да ломе град и краду патике.

ал следећи пут ће да направе сајт приступан само помоћу Тор претраживача

Ne znam šta je Tor pretraživač, al kontam da je nešto gde neće svako moći ući i informacije kojekakve upijati, stoga njihove kampanje će biti beskorisne i omasovljavanje putem interneta svedeno na minimum

Ne znam šta je Tor pretraživač, al kontam da je nešto gde neće svako moći ući i informacije kojekakve upijati, stoga njihove kampanje će biti beskorisne i omasovljavanje putem interneta svedeno na minimum

Увек им остаје Стормфронт, који је неупоредиво битнији и посећенији од њихове презентације на нету.

Sajt Nacionalnog stroja je već blokiran. Nema ga više. Bilo koje delovanje bilo kog pojedinca koje može da se dovede u bilo kakvu vezu sa Nacionalnim strojem - od sada je kažnjivo. Pa makar i pišanje na ulici u majici Nacionalnog stroja. Svi koji su ikada viđeni sa Firerom Debilom mogu biti uhapšeni ako urade bilo šta što nije kupovina kifli u pekari. Vlast je svakakva, ali ne verujem da će prezati da hapsi ovaj ološ.

A to što se time hvale - to postoji zaista u svakoj zemljil. Pa da li mislite da bi ijedna zemlja sveta bez hvaljenja uhapsila Mladića ili zabranila neonaciste? SAD su likovale nad ubistvom Bin Ladena, Pakistan je to iskoristio da pokaže da je ozbiljan protivnik talibana i tako dalje. Neka se razmeću koliko hoće, ali neka šljakaju.

Što ne zabrane ASI i ostale anarhiste, oni takodje žele da ruše ustavni poredak!

Ovim sam završio sa citiranjem tvojih postova.

Zbog izuzetne netačnosti ili baš suprotno? Pošto sam u politiku neupućen, mrzim je, ne glasam jer ne verujem u nju, i koristim svaki momenat da je pljujem čak i na načine za koji nisam siguran da su tačni.