Prijava

Preporučujem palačinkaru Amigo u Kraljice Natalije :)

Нишлија РИП. Дуго нисам јео, али "Питара" преко пута Машинског је била квлтно место. Ау, савет за све: Пржене гирице. Има у гомили рибарница у граду варијанта да ти прже гирице које код њих купиш. За смешне паре узмеш пола киле гирица и умреш.
Онда, пар минута ћутања за пекару Баги у Пожешкој на брду. Нека јој је лака црна земља.

Било је приче о Звонцету. Е, 5 метара лево од Звонцета постоји месара која продаје пљеске за 60 динара. Веровали или не :)

Ljudi nisam iz Beograda, zanima me šta podrazumevate pod preskupo?

Моја дефиниција прескупог - све што је преко 300 дин, а не може да те наједе.
Нпр. у КФЦ-у имаш онај твистер оброк - пилетину са сиром у тортиљи + помфрит + пепси. Од тога ми се само отвори апетит, а кошта 380 кинти, мешчини. Па би' после тога још један, а не даје ми се још толико пара. :))

190 dinara pljeska od 150 grama, kod lokija.

Која крађа јеботе. За те паре узмеш гурманску од 300 грама у Нишу.

Bagi je bila kul pekara.

Fora je što u bgd-u ima jedno 100 "Leskovačkih roštilja". Jebiga, ima navlači mušterije. A uvek je jedina veza sa Leskovcem, neki južnjak (ne mora ni čak ni iz Le da bude, bitno je da priča čudno za ovdašnje standarde) koga su savatali da prodaje pljeke. Meso je naravno kereće. :)

190 dinara pljeska od 150 grama, kod lokija.

Која крађа јеботе. За те паре узмеш гурманску од 300 грама у Нишу.

U Odžacima možeš pojesti pljesku od 200 grama za tu kintu. Eventualno možeš za 200 kinti pojesti banjalučki ćevap. Ako ste spremni da odvojite malo više love da jedete neverovatno dobru klopu u ekstra lepom restoranu onda idite u restoran Niš u Bogojevu (prema državnoj granici sa Hrvatskom) - sve je fenomenalno.

О да. После су је преместили педесет метара ниже, у Гогољеву, али то није било то. Као ни оно говно на Падини.

A u Pozeskoj imas i Poncho, ja gotivim njihove palacinke.

Falafel samo na jednom mestu u gradu prže svež. To vam je na Berta fon Zutna placu, kod Markta. Ali je stvarno prste da poližeš. U Popelsdorfu, inače, uvek giros kod Grka, doner neka jedu Turci. Na Kelnskoj glavnoj stanici kod katedrale kidaju kineske nudlice sa piletinom.

Зна ли неко да ли има поштен гирос у Београду?

A u Pozeskoj imas i Poncho, ja gotivim njihove palacinke.

Ah koliko puta sam pripit uzimao dva parčeta kaprićoze u Ponču :) A kada su srušili Bagi pravo sam se skenjao. Kakav je burek tamo bio...

Не верујем да ћеш наћи добар Гирос. Што се тиче Амига, и од мене препорука !

Само улетиш, кажеш : Добар дан, мени дајте 123, и сачекаш.

О да... Потписивали смо јебену петицију да га не руше. То је право сведочанство да је неки хас у крају добар, када га (неизбежно) руше а крај га брани.

Sonata Della Salute
Не верујем да ћеш наћи добар Гирос. Што се тиче Амига, и од мене препорука !

Само улетиш, кажеш : Добар дан, мени дајте 123, и сачекаш.

126 je keva.

Не верујем да ћеш наћи добар Гирос. Што се тиче Амига, и од мене препорука !

Само улетиш, кажеш : Добар дан, мени дајте 123, и сачекаш.

Neverovatno kako je onaj prodavac uvek dobro raspoložen. Ljubaznost koja se retko sreće.

ЕДИТ: Е, да, најбоља пица је у Земунској пекари Брамили, у Првомајској.

Е за ово си у праву,добра је и пица близу старог меркатора,тамо је и шиш много добар.

Neverovatno kako je onaj prodavac uvek dobro raspoložen. Ljubaznost koja se retko sreće.

Zoki legenda,sto bi on reko gde ste lutke moje :D kako da ne bude odvaljuje se od kinte,sad su i kafic otvorili pored :D

Када сам ја био са другом из Тесле радила је нека бакица. :)