Prijava

ЈЕ Л ВАС ИМА ЛОЛАШИ?

ти си гомно
један од најбољих рпг ммо гејмова у последњих пар година

ali ne i najbolji :3

Dodaite me loleri, KrankeSau, i na westu i na east

A i realno igrica je sranje, loša kopija dote gde se kil mnogo lako uzima a pare ori smrti ne gube. Jedino što me loži, zbog čega je i igram, jeste to što su uključili ”pohvale”, masteries, i te divizije, a cilj mi je da što više.doguram. Dakle, to je jedino što me privlači. Na dotu 1, koja je najbolja od sviju bila je vrhunska dok je na gareni bio ladder, takođe sam i imao join room hak pa sam lagano upadao u EU 1. Dotu 2 su isto malo upropastili samim tim što mapa ostaje ista i što je preko stima. Lo
l ima katastrofa obradu likova, jebote kao mali plastični roboti iz japana. A i to što reče neko, puna je debila 00` godiste koji te mole da im ostaviš mid a onda fejluju kao najveći nobci. Lol sam takodje, zahvaljujući znanju u doti, otkidao od samo starta.

Da igrica valja ne bi izbacivali patcheve svaka 3 dana
Citiracu autora MlaDiLuk (sa malim izmenama):

LoL je golo mudo, LoL je popino prase, LoL je murs u njuz. LoL je ljujm.

Лол је срање за девојчице, играјте доту.

LoL je neuporedivo lakši od DotE:

- Ne gubiš zlato kada umreš
- Nema deny
- Kripovi u džungli te napadaju samo ako ti njih prvi napadneš
- Ima rikal
Itd.

Naravno, to što je lakši, ne znači da je gora igrica. Smori me ponekad DotA, jer traži dosta koncentracije za igranje, pa uđem u LoL, čisto da se opustim uz dve-tri partije. LoL ume da bude zabavniji, za neke.

takve stvari može da izjavi samo početnik u lolu, jedino deny čini lakšim lol recimo, onaj ko je dugo vremena igrao zna koliko je komplikovana igrica u stvari, to za kripove je glupost, kad igraš na višem nivou džaba tebi što ne gubiš zlato, kada umreš protivnik dobija zlato, i ako je pametan iskoristiće to, recall svi imate i to nema neke veze, samo ubrzava gejm, dobitak gejma najviše zavisi od kompatibilnosti čempova koje ste izabrali i koliko dobro funkcionišete kao tim, i skill tj sposobnost korišćena svog čempiona

dok ne odigrate preko 500-1000(zavisi od individue koliko brzo se adaptira, znam momke koji imaju preko 2000 gejmova odigranih a veze nemaju) vi generalno ne mošte da znate puno o lolu jednostavno tako je napravljena igra

i da mnogo se lakse kripovi uzimaju u lolu nego u doti

lol je govno zato što se heroji zovu čempioni. transfer jebeni

Kuzmane, LoL sam igrao od bete, prestao sam pre oko pola godine. Na dotu sam život bacio dok sam je ko klinac gulio po igraonicama. Valjda znam o čemu pričam, a?

znaš onda i to bolje od mene dosta, onda valjda kontaš da jeste lak lol za igru, ali ne možeš biti solidan igrač dok ne baciš dosta vremena igrajući je i koliko god napredovao uvek će biti mesta da još napreduješ, jer toliko je svestrana igra i non stop se menja.

Је л' играте ранкед?
Има ли која платина овдје?
Који сте левел?
Шта највише играте?
Ја сам 22. лвл и играм онако. Боље апе хероје него аде тенкове или тако нешто.
Лукс беје.

ало е има л вас

Ima.
Jebote kad djes u igranocu svi igraju LoL, poneko Dotu i Wot. Al recimo 70% igraonice LoL. Nema vise kantera, medala, batlfilda, dzeneralsa...

Код нас се игра и врлд ов тенкс, али лол највише. Који си лвл?

30

Al igram uglavnom sa drustvom. Nakupimo se nas 4-5 pa igramo. Ili jos bolje kad nas ima 10, pa picimo jedni protiv drugih. Smara me ranked jer uvek mora da dodje neki klinac koji igra samo da bi se hvalio u skoli da nije bronza.
Sto je najgore, drugar sa faksa je dajmond 1, fali mu 20 bodova do celendzera, pa kaze da bude i tamo kretena.
To mi je ubilo zelju da igram ranked.