Prijava

Dradi časopise, ne propuštam nijedan broj, i hvala vam za poster Kefina Farela iz prošlog broja.

Moj problem je taj što me otac primorava da idemo zajedno na prostitutke, i želi da u isto vreme to obavljamo sa jednom devojkom.
Ja se osećam neprijatno jer sam nevin i imam daunov sindrom. Kako da mu ukažem na to da mi je neprijatno ali da ga ne povredim?

Duško (27)

Драги Душко,
верујем да ти је јако тешко. Очеви знају да буду тврдоглави, а видим да си смеран младић, па ћу покушати да ти помогнем. Пошто не желиш да повредиш оца, немаш пуно избора. Остаје ти само да повредиш себе. Трчи по нож, и изврши кастрацију. Гледај да га исечеш из корена, али пази да ти не остане рупа на том месту. Након успешно извршене кастрације, узми шмирглу и лепо изравнај то подручје.
Твој Браво.

Dragi Bravo,
Imam problema sto sam stalno vlazna, ne pomazu mi ni dnevni ulosci, ljudima sam rekla da imam problema sa besikom, kurca jos nisam probala, da li bi mi to pomoglo, jer nemam para vise za uloske?

Lela 11

Dragi BraVuko,

kojim voćem da gađam mačke? Ili možda neko povrće? Treba mi savet, hitno.

Fala unapred.

Драги Филозофе,
мој предлог ти је да узмеш што веће воће или поврће, на пример орах, а када их обориш, трчи и јеби их док су ошамућене. Али запамти, никад без кондома.
Твој Браво.

Dragi Bravo,
Borko se zali da mu je premali falusni deo mog strap-on-a. Ali to je moj omiljeni strap-on. Da li postoji sansa da nekako u kucnoj radinosti dobije na obimu, ali da posle mogu prilagoditi i svojim potrebama?

Dragi Bravo,
Imam problema sto sam stalno vlazna, ne pomazu mi ni dnevni ulosci, ljudima sam rekla da imam problema sa besikom, kurca jos nisam probala, da li bi mi to pomoglo, jer nemam para vise za uloske?

Lela 11

Draga Lelo,
preporučujemo ti da se baciš u potragu za rovokopačem. Počni da se cepaš svakodnevno. To jako dobro utiče na zdravlje, a vlažnost ti više neće biti mana već prednost.
Uz tebe smo,
tvoj Bravo!

Dragi Bravo,
Imam problema sto sam stalno vlazna, ne pomazu mi ni dnevni ulosci, ljudima sam rekla da imam problema sa besikom, kurca jos nisam probala, da li bi mi to pomoglo, jer nemam para vise za uloske?

Lela 11

Драга Лела,
твој проблем није нешто чега се треба стидети. У свету влада несташица воде. Ти имаш дар, тако да кажем. Крени у бизнис, лучи влагу у флаше од пола литра, два литра и балоне од пет литара. А што се курца тиче, то ти неће помоћи много, али за сопствено задовољство можеш некад да га примиш. И да, препоручујем ти Дурекс сензитив.
Твој Браво.

Dragi Bravo,
Borko se zali da mu je premali falusni deo mog strap-on-a. Ali to je moj omiljeni strap-on. Da li postoji sansa da nekako u kucnoj radinosti dobije na obimu, ali da posle mogu prilagoditi i svojim potrebama?

Драга Пуфнице,
тела се на топлоти шире а на хладноћи скупљају. По потреби се шетај од терасе до фрижидера, чуо сам да ће овог лета бити паклене врућине. Надам се да смо ти помогли.
Твој Браво.

Znaci pre nego sto dodje Borko da ga stavim na terasu?

Dragi Bravo,
Zanima me kada bih pocela i da skupljam vodu, da bih mogla da napojim zedne iz Afrike, zanima me koliko bi mi trebalo galona, i da li bi mi mozda dildo, ili vibrator bolje pomogli, ili pak neki penis od 18-19 cm?
Humana Lela 11

Znaci pre nego sto dodje Borko da ga stavim na terasu?

Управо тако,
Али ако хоћеш још брже резултате, купи микроталасну.
Твој Браво.

Драги Браво,

Научио сам да пишам и свршавам у исто време. Мама ми је рекла да то не радим, јер ћу остати стерилан. Да ли је то истина?

Емил, 13

Да ли је нормално да свршим по' литре сперме? Кондоме не могу да користим јер од јаког удара млаза спадну са ките. Размишљао сам да натакнем бојлер на киту.

Гроздимир (18)

Dragi Bravo,
Zanima me kada bih pocela i da skupljam vodu, da bih mogla da napojim zedne iz Afrike, zanima me koliko bi mi trebalo galona, i da li bi mi mozda dildo, ili vibrator bolje pomogli, ili pak neki penis od 18-19 cm?
Humana Lela 11

Драга Лела,
Овај мој предлог је нешто за шта би ти требало много времена. Боље је да напојиш жедне на лицу места. А успут црнци имају велики пенис. Тако да можеш да склопиш лепо и корисно. Срећно.
Твој Браво.

Да ли је нормално да свршим по' литре сперме? Кондоме не могу да користим јер од јаког удара млаза спадну са ките. Размишљао сам да натакнем бојлер на киту.

Гроздимир (18)

Dragi Grozdimire,
naš savet ti je jako kratak i jednostavan. Jebi debele. One imaju kapaciteta.
Tvoj Bravo.

Драги Браво,

Научио сам да пишам и свршавам у исто време. Мама ми је рекла да то не радим, јер ћу остати стерилан. Да ли је то истина?

Емил, 13

Драги Емиле,
По твојем имену закључујем да си муслиман. Јесте истина је, али то не би требало да те брине, јер се твоји земљаци множе к'о зечеви.
Твој Браво.

E, a apropo (ako se tako piše) ovih pričica iz brava gde klinke kretenske od nekoliko godina postavljaju pitanja u vezi seksa, da ispričam nešto u vezi toga.
Pričala mi devojka za jednu malu komšinicu kod nje na selu, kaže mala ima 12god, to je valjda 6 razred, i kaže pričala nešto sa njom bezveze ispred kuće i sad ova moja je kao savetuje kako da se ponaša bla bla, kako ne valja što se klinkice sa 10 godinja već šminkaju, oblače ko splavarke itd....i kaže joj ova mala ''pa znaš da kod mene u razredu smo nevine samo ja i još možda 2-3 devojke'', ova je pita kako to, šta priča gluposti, jedva u pubertet da su ušle, a kaže mala ''pa da tako je, mislim nije da su baš spavale sa dečkom, ali pošto bi ih bilo blam svaku od njih da se smuva sa nekim starijim tipom i da on vidi da su one nevine, onda one guraju sebi u te mini pice sve što stignu da skinu mrak''....Reci jebote, blam ih je sa 11-12 godina da neki isto tako klinac ko i one zna da su nevine.
A to je još u nekoj selendri, zamisli šta rade deca po Beogradu jebote?

Dragi Bravo,
Hvala vam, nasla sam nekog crnju sada preko neta, i dogovorili smo se da ce mi pomoci oko moze vlazne vagine, i da cemo zajednickim snagama napojiti njegovu bracu crnce....

Humana Lela 11

Gasi komp, odmotavaj,plakni, eto me.

Драга Тараро, ти си увек добродошла. Чекаћу те раширених руку и одмотане мочуге.
Твој Браво.

Петре па јебига, мада мислим да је мало преувеличано то. Макар се надам.

Драга Тараро, ти си увек добродошла. Чекаћу те раширених руку и одмотане мочуге.
Твој Браво.

Dragi Reme. Zelja je bila prevelika. Dok si ti resavao probleme budjave sperme napaljenih tinejdzera,ja sagorela. Vise srece drugi put.

Cool Girl