Prijava

Zato sto su samo muskarci ratovali srbija je govnima :)

Da dok su muškarci trunuli na frontu žene su usluživale Nemce i Austrougare svežom srpskom pizdom!

Šta, nisu u kuhinji?!

Šta, nisu u kuhinji?!

Побегле јеботе. Јебо их осми март да их јебо.

Naravno, žene bi vukle topove i puzale kroz rovove, ili pešačile 50 km dnevno...

ja bih isla u vojsku, imala bih beneficiran radni staz, ne bih nista radila plata min 400evropljana, i birala bih penise.

Мислим да су феминисткиње овог пута мало претерале. Једино ми је драго што ће у случају неког не дај Боже рата, војници имати шта да јебу. Шта ви мислите о овоме?

Зашто све мора да се сведе на јебање?

Gadafijeve Amazonke su zajebane mnogo.

Мислим мојне сад да нам објавите ембарго на цупи, али ја ипак мислим да жена не може бре да ратује. Како да носи 40 кила опреме кад она сама тежи толико?

И какве везе присуство жена у војсци има са јебеним феминисткињама?

Vojska je sjajna stvar i za isfrustrirane žene i za isfrustrirane muškarce. Nema neke razlike tu, tako da je ovo kul.

Мислим мојне сад да нам објавите ембарго на цупи, али ја ипак мислим да жена не може бре да ратује. Како да носи 40 кила опреме кад она сама тежи толико?

А да, иначе се цела концепција војске своди на ношење 40 кила опреме...

Kontam da bi bile korisne kao doktorke... ali ostalo? ne.

И какве везе присуство жена у војсци има са јебеним феминисткињама?

Zato što 90% feministkinja misle da žene moraju u vojsku da dokažu da i one to mogu, ne zbog otadžbine i tih kuraca...

А да, иначе се цела концепција војске своди на ношење 40 кила опреме...

Пример, Ђими, пример. Поента је била да жене нису ни упола физички способне као мушкарци. Мислим знам да се рат више не води на тај класичан начин, али опет, који ће нам курац женске јединице. И још више ме фрустријају девојчице од по 14-15 година које на Фејсбук постављају статусе "Буди професионалац - служимо Србији" зато што су виделе у споту Вука Костића или Ивана Босиљчића и мисле да је у војсци све сјајно бајно и шарено.

Zato što 90% feministkinja misle da žene moraju u vojsku da dokažu da i one to mogu, ne zbog otadžbine i tih kuraca...

au.. koja glupos' :D

Ja bih ženama dao samo da oficirišu, ništa puška i ta govna.

Ja bih ženama dao samo da oficirišu, ništa puška i ta govna.

Да, то би могло. Да буду у команди некој и тамо да једу говна а не да буду неки покушај од копнене јединице где би их један Јашар са митраљезом отерао све у курац.

Eeeee ljudiii, pa mogu da budu u vojnim kuhinjama!

http://www.magicmoviemachine.com/Pictures/womanonmissile.jpg
Koja picka! Ja bih zene poslo u vojsku dok su u PMS fazi, iskljucivo tada.