Prijava

ШТА КОЈИ КУРАЦ?! Молим вас да ми неко објасни значење и порекло овога чуда. То је торта мачка која сере дугу. ШКК
Дискутујте на тему овога, требају ми информације АСАП

још један у низу америчких ретардираних имбецилних фазона који немају никакву сврху ни поенту, само су ретардирани и то им је кул. јебени ретардирани билмези.

Ovo je Matriks. Ja sam Neo.

још један у низу америчких ретардираних имбецилних фазона који немају никакву сврху ни поенту, само су ретардирани и то им је кул. јебени ретардирани билмези.

+ иљаду, ал има ту утицаја и прљавих жутих прстију!

don_brate
још један у низу америчких ретардираних имбецилних фазона који немају никакву сврху ни поенту, само су ретардирани и то им је кул. јебени ретардирани билмези.

Зар нису ово коооки направили?

па да ал' амери га прославише...

Zašto ovako debilne i besmislene stvari uopšte postoje?

хаха како је слатко :)

don_brate
па да ал' амери га прославише...

Јес стварно. Реј Вилијам Џонсон је то избацио у етар, а он има 5000000 субскрајбера па се проширило.

Мада, морам да признам да је мени било интересантно, вероватно зато што је скроз идиотски. Људи иначе воле идиотске ствари па се приме лако. :)

али ово САБИЈА колико је идиотски х)

don_brate

али ово САБИЈА колико је идиотски х)

ahahahahahah upravo xD

nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan

Dobro, s tim se slažem.

Ali

nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan

E, to je već druga stvar.

sace padnu banovi zbog spema.

meni ovo ovako zvuci btw:
http://www.youtube.com/watch?v=tveUDzP35qc

hahahahahaha
a zamisli odeš na neku žurku i oni puste nyan mačku od 3 sata uuuu koje bi to ludilo bilo xD

Обрисах ове предуге текстове, спемујете.

peki.. :/
to je i suština biti nyan mačke!