Prijava

Ima veze zato što pričate sa predrasudama :P

i dalje ne vidim kakve veze ima jedno s drugim... nema veze...

Ima veze,kako ne... ko je probao u bulju, taj je peder. Boze lemajaaaaaaaaa :)

a pa daaa! o bože baš sam plavuša! pa dobro bre sylar, lepo reci da želiš da ti neka od nas dođe na gajbu i pojebe te sa strapon-om. ako nas lepo zamoliš, možda ćemo sve tri da se izređamo... jes da nećeš moći da sediš nekoliko dana, ali ako te to loži, to je skroz okej :)))

Kako se tararin avatar dobro namestio za ovu priču :)

uh kako su me provalile jebiga.... fora je što sam ja sam sebe napunio u dupe pa rekoh da vas pitam jel ima neko takva iskustva :/

jes da nećeš moći da sediš nekoliko dana, ali ako te to loži, to je skroz okej :)))

Ej bre, ja sam nezna. Kad ga zveknem, samo ce traziti jos i jooos... Lemaja divljakuso :)

Tarara laze. Ona je cedna. I to ne svojevoljno, no ima male sise pa je niko nece.. :D

a jebiga, ja rasla sa vukovima! :P nema frke sylar, samo uživaj :)

Kako se tararin avatar dobro namestio za ovu priču :)

Naravno, sad sam provaljena :)

Tarara laze. Ona je cedna. I to ne svojevoljno, no ima male sise pa je niko nece.. :D

Guram ja carapa i cuda, nis' se to ne vidi... Ne otkrivaj polozaje Chris :)

Naravno, sad sam provaljena :)

Sad će da pucaju komentari ha ha provaljena, zato drži skrštene noge ha ha
Dakle slyjr šta si odlučio? Ženiš li one što su se prvo trpale u anus ili u vulvu? Ili joj papa test mora biti jedinica?

Povaljena il' provaljena? :)
Ma, tararo, isti obim - isti problem.

Povaljena pa provaljena ili mozda obrnuto :)))))

Vratite se svrsi teme! Pustite sad vaša razdevičavanja i analne ikspirijense, koga to zanima. :)

Black Hole

Vratite se svrsi teme!

Osisana latinica? ;-)))

A draga rupo, čuj koga zanima??? Pa koga ne zanima na ovom sajtu? Svakog zanima.
Samo ni na jedno pitanje se čoek nije izjasnio, dakle da li bi ženio taku neku. Ili nekog, ko više voli, šta znam...

Ne mora ništa da znači, kontam da se veza zasniva na poverenju, pa ako je bila sa celim bataljonom, a stvarno ti se sviđa, ostaje ti da joj veruješ da te neće prevariti.

Poverenje je najvažnije, najbitnije da joj veruješ u startu, sve će doći samo od sebe.

Meni pre neka rekla da sam joj prvi, i naravno da joj verujem. Doduše, nisam očekivao da se nevine tako dobro jebu. Pripisaću tu prirodnom talentu i genetici.

Pa i da je bila sa njih neznaimse broj... pa njoj je ulazio, nije meni :))))