Prijava

Hahhahahahah dule.... hahahhahahhaha

Hahhahahahah dule.... hahahhahahhaha

Ja sam ozbiljan :)))

Primitivni hir patrijarhalnih čobana ili stereotip?

Ovo prvo!

Ne prija mi apstinencija, samim tim očekujem da ni ni mojoj partnerki ne prija. Nemam ništa protiv free, safety seksa uz uslov da zadržimo neki kriterijum. Ako imam redovan seks, ne treba mi dodatni "sa strane". Sam broj recki je splet niza okolnosti. Nikad se nisam raspitivao, uglavnom mi se ta informacija servirala a da je nisam naručio. I uvek su bile očigledne laži! Neki ljudi imaju potrebu da o tome govore da bi se prikazali u svetlu u kakvom žele. Kao da je to bitan element identiteta! Jednom sam bio treći! Prvo je bila silovana, onda je propala jedna velika ljubav i posle toga sam se pojavio ja! Opraštam, bili smo vrlo mladi. Svaka koja me je pitala dobila je odgovor da mi je prva.

ja prvi put vidim da luli psuje :)

Živi dokaz da svaka misao može da se izrazi bez psovke, a ko ume da ne psuje, itekako ume da psuje kad mu dođe. Psovke same po sebi nisu problem, problem nastaje kada se koriste u nedostatku drugih reči.

Black Hole

Vratite se svrsi teme! Pustite sad vaša razdevičavanja i analne ikspirijense, koga to zanima. :)

Lolo TO!

Pa pročitao sam u "Pressovom priručniku za seksualne početnike" da je poželjan broj partnera između 13 i 30.

zasto uopste bilo kog momka briga koliko ih je bilo prije njega, meni je to pitanje sam odraz velike nesigurnosti tog decka i muskarca koji se usudi da me uopste pita takvo nesto smatram sam zatucanom seljacinom. Na takvo pitanje uvijek odgovorim da je drugi i ostavim ga u roku od najvise 7 dana !!!
sto se tice tog koliko je momak imao njih prije mene me uopste ne zanima, ono sto me zanima je mozda da li je ikada i koliko puta volio neku djevojku, ali i to pitanje postavim nakon dugo dugo vremena veze ili ga ne postavim nikada..... u svakom slucaju, to me ne zanima BITNO MI JE DA SAM JA U TOM VREMENSKOM PERIODU ZADNJA I NAJBITNIJA A STA JE BILO PRIJE MENE ME NE ZANIMA :)

ali cinjenica je da muskarac onoj koju voli zeli da bude prvi a zena onom kojeg voli zeli da bude zadnja :)

nekako smatram da je stvar higijene i iskrenosti da znate šta je ko radio u prošlosti. ne želim "kosture u ormanu" ni mom ni njegovom. ali ako ima problem sa tim kosturima... e to je već za psihologa....

zasto uopste bilo kog momka briga koliko ih je bilo prije njega, meni je to pitanje sam odraz velike nesigurnosti tog decka i muskarca koji se usudi da me uopste pita takvo nesto smatram sam zatucanom seljacinom. Na takvo pitanje uvijek odgovorim da je drugi i ostavim ga u roku od najvise 7 dana !!!

И, ти си сад као фаца ЧД?

ali cinjenica je da muskarac onoj koju voli zeli da bude prvi a zena onom kojeg voli zeli da bude zadnja :)

Ама, јес вала цијело јато.

И, ти си сад као фаца ЧД?

ne mislim da sam faca Glo jbg, nego mi je to seljacka politika a to je nesto sto ne zelim u svom zivotu

ja mislim da bi svako zeleo da zna sve o svom partneru.Lepo je ako se moze voditi normalan razgovor i popricati o tome ko ljudi.Cenim i onoga i onu kako god koji nece posle silnih ex sex avantura nece pomisliti na autoput nego ce biti u fazonu (da ako mu odgovora) bude zadovoljan i to je to.Mada jos jednom bi istakao da razgovor na ovu temu pa i na bilo koju ovakog skakljivog tipa medju normalnim ljudima moze da bude sasvim ok.
Karte se otvore pa vidis, da meni neko postavi dobio bi iskren odgovor a sad ako on to shvati pogresno jbga njegov problem...

Нормално је бити радознао у погледу сексуалне прошлости партнера, али тако отворено треснути питање:
http://www.youtube.com/watch?v=LPhzjXu87W0

може у партнеру да створи осећај да има посла са опсесивним човеком преоптерећеним небитним детаљима. А то значи неповерење.

опсесивним човеком преоптерећеним небитним детаљима

http://members.tripod.com/diagnosis_sk/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/tedbundy.jpg

Ja sam počeo da se zabavljam sa jednom devojkom, i kapirao sam da nije nevina. Medjutim, bila je. Kasnije saznam da je imala dve devojke pre mene. I da je imala nekakvu akciju sa jednim ili dva lika (ne istovremeno, nije trojka). E sad, ovo za devojke me nimalo nije brinulo, ali ovo za lika/likove me je izjedalo, verovatno me i dalje izjeda. Ostavila me je jer najverovatnije više voli da bude sa devojkom.

Pitanje za devojke: Da li biste liku popušile, izdrkale ili radile već ko zna šta pre nego što mu date pičku? Zašto?

Ako nije nešto vešta, imala (pre)malo, ako je vešta imala ih podosta, ako znaš kakva je pre nego što si je "imao", imala (pre)više.

Daje jebati, posle je sve raskusurivanje: ili hoćeš 25 dinara ili neke žvake.

A ono, radi ti riba neke stvari i tebi je do jaja kako ih dobro rai, a onda se upitaš GDE JE SVE TO NAUČILA!!! SA KOLIKO NJIH!!! SA KOLIKO NJIH ISTOVREMENO!!! xD

Naravno da je najveća sramota za muškarca da oženi curu koja je prije njega bila sa drugim muškarcem. BILO I BIĆE.
A ovi što se do 30 godina nisu oženili pa sad moraju ženiti kurveštije koje niko nije htio pa su ostale, će se vjerojatno složiti sa kurvama (istim tim pomenutim) da je sasvim nebitna stvar ako se žena jebala sa mnogo likova.

Pitanje za devojke: Da li biste liku popušile, izdrkale ili radile već ko zna šta pre nego što mu date pičku? Zašto?

LOOOL brate, da imaš imalo iskustva sa ribama znao bi osnovni red, a to je da drkanje ide prije seksa kao archivment svake cure, a za pušenje je već opcionalni quest. Mnoge izdrkaju mnogo kurčeva pre nego što daju pičke.

+1 za davljenje jazavca