Prijava

Ne bih da menjam temu, ali baš sam skorije razmišljala kako žena pola života provede nadajući se da nije trudna, a drugu polovinu priželjkujući trudnoću. Naišla sam jednom na neki forum gde imaš gomilu žena koje BUKVALNO bodre jedna drugu tipa "ne brini slatka, desiće ti se uskoro, to je najlepši osećaj na svetu, ne sekiraj se" i pomislim jbt, kad te zadesi tako nešto poželiš da iseckaš i pojedeš svaki kondom koji si ikad upotrebio.

Јесте гледали ону емисију "нисам знала да сам трудна а нисам ретард мајке ми".
Шта је оно кој курац?

Да, као што раније и у дефиницији рекох једном кондому треба 500 година да се распадне, а детету ни 100. Кондоме на курац што рече Гамби

Јесте гледали ону емисију "нисам знала да сам трудна а нисам ретард мајке ми".

Gde se to emituje?

pa o ti kažem mess. teoretski je moguće, al nije verovatno da će tako nešto da se desi....

На оном каналу што има емисије о посластичарима и тату мајсторима, јебем ли га како се зове.
Ја гледала једну, риба се наводно није угојила ни 3 грама, мршава, стомак раван, менструације имала, никаква мучнина, нормално живела ништа ништа 9 месеци. И онда се породила, на џогингу добила контракције.
Биле су и неке ђембеле ал ај оне и некако.

Znam koji kanal ali ne znam emisiju.

A takve trudnoće su uglavnom posledica vanmaterične trudnoće. Znam za slučaj da je devojka odvežena u bolnicu zbog jakog krvarenja gde joj je konstatovano da je u petom mesecu vanmaterične trunoće, a ona pojma nije imala o.O

Ali nije mi jasno kako joj je bio ravan stomak?

To je u rangu onog takmičenja "najmanji penis" gde se bože zapitaš 'di mu je kurčić. :)

не, не, све добију дете на крају и као до јаја, ванматерична не може да уроди плодом.

едит: право живо и здраво дете, можда мало ситније ал не породе палчића јебеног.

ванматерична не може да уроди плодом.

To, vidiš, nisam znala. Svašta čovek nauči ovdi.

Sad bi moja majka na sve to rekla:
Eeeee, priroda je tako uredila, nema šta tu. :)))

Није тај посластичарски канал, било на дискаверију http://health.discovery.com/tv/i-didnt-know-i-was-pregnant/
ево.

како може да буде нормално грађена? па макар јој плод био и најмањи могући, где се заштекао? у црева?

Nemoj Zmio to ovako kasno, sanjaću svašta.
Pu mamu mu jebem jednog dana ću da zažalim što ovako pričam.

Како се деси ванматерична трудноћа? Где он њу оплоди?

Немам појма јбт, ено има клипова, махом су све дебеле али има и нормалних.
Али, ако беба има кило и по и ту још та плодова вода и шта још иде, мош то да прође да се не види, то ти је ко да попијеш шес седам пива :)

Чек, колико ја капирам, Марија је толико желела да се хефта са богом, да је на крају и умислила да ју је бог оплодио и да је остала трудна. Је л' да?

А сад Дотера занима да ли је могуће тако нешто, поново. Дотеру коју си оплодио погледом?

Uhhh, polako bre, mnogo ste mi se zahuktali ...

Ovako, pseudocijeza (pseudocyesis) ili umišljena trudnoća je psihički poremećaj koji nastaje mahom kod sredovečnih žena koje zbog jake želje za potomstvom nenamerno (uticaj psihe) ili namerno (bojazan da će ih bračni partner ostaviti jer su jalove) počnu da oponašaju sve simptome trudnoće (od jutarnjih mučnina i povraćanja do nagomilavanja masnog tkiva na stomaku, dojkama i tamo gde leđa gube svoje časno ime. Primer za ovo imate u seriji "Kraj dinastije Obrenovića" gde kraljica Draga Mašin oboljeva od ovog poremećaja. Kod mladih devojaka ovaj problem je retko kad zastupljen, a umišljaj trudnoće nastupa zbog nezrelosti polnog sistema (neredovna krvarenja u prvim tzv. ginekološkim godinama). Po meni, devojke sa neurednim mesečnim ciklusima ne bi uopšte trebalo da stupaju u polne odnose, upravo da bi izbegle stresove neželjene trudnoće.

Како се деси ванматерична трудноћа? Где он њу оплоди?

Nažalost oplodnja se može desiti bilo gde na putu jajne ćelije od jajnika do materice, tako da su opisani slučajevi nidacije (ugnežđivanje oplođene jajne ćelije) čak i na ovojnicama tankog creva. Druga mesta ugnežđivanja su: sam jajnik, jajovod i grlić materice. Zvučaće vam paradoksalno, ali jedino mesto gde vanmaterična trudnoća može da "preživi" do kraja jeste upravo ovojnica creva (u literaturi je opisan slučaj gde je takva trudnoća izneta do kraja i završena carskim rezom, ali plod kasnije nije preživeo). Sve ostale vanmaterične trudnoće se završavaju pobačajem, sa nekad vrlo teškim posledicama.

jedna klinka 95 iz prve beogradske gimnazije dobila dete... Trudovi krenuli na času, mala otišla u wc šatro da kenja, i dalje sam čuo par verzija. Beba je živa (neam pojma jel zdrava)... Trudnoću je uspešno krila od celog sveta oko sebe(roditelji,škola društvo iz kraja) samo je njen dečko znao... Mala Spartanka je čak i fizičko radila čitavih 7 meseci. Informacije iz prve ruke, proverene :D

Po meni, devojke sa neurednim mesečnim ciklusima ne bi uopšte trebalo da stupaju u polne odnose, upravo da bi izbegle stresove neželjene trudnoće

Jbt, šta da rade, da apstiniraju do kraja života?

Verujem da si hteo da kažeš

ne bi uopšte trebalo da stupaju u NEZAŠTIĆENE polne odnose

:P

jbg, u pravu si messalina, zapravo sam mislio na devojke u periodu od prve menstruacije do stabilzacije ciklusa ... tad se najviše neželjenih trudnoća desi ... kasniji neuredni ciklusi zahtevaju lečenje ... a ZAŠTIĆENI polni odnosi su priča za malu decu, sem možda AB pilula a nikako ne podržavam njihovu upotrebu kod tako mladih devojaka ... AB pilule po meni mogu koristiti samo zrele žene i to one koje su već rodile željeni broj dece ...