Prijava

Ljudi, da li postoji alergija na kondome? Jes da imam neredovan ciklus vec nekih 6 godina, i nije se s tim zajebavati, ali sa kondomom jos uvek pece. :S

Postoji alergija na lateks. A kondomi su od lateksa. Imaju oni kondomi koji nisu od lateksa već od nekog drugog kurca.

Ili je u pitanju neka infekcija, treće nema...

Cesto Neshvacena
Ljudi, da li postoji alergija na kondome? Jes da imam neredovan ciklus vec nekih 6 godina, i nije se s tim zajebavati, ali sa kondomom jos uvek pece. :S

Gugluj, biće ti lakše kad budeš otpisivala jedno po jedno :) znam da kod muškaraca alergija na lateks kondome izaziva crvenilo i vrlo je neugodno... Pošto sam bio u tripu da sam alergičan, čitao sam dosta. Na kraju najčešće ispane neka sitnica :)

O ovome raspravljaju ljudi koji ne jebu.(i tacka)

Ljudi, da li postoji alergija na kondome? Jes da imam neredovan ciklus vec nekih 6 godina, i nije se s tim zajebavati, ali sa kondomom jos uvek pece. :S

Можда си невина.

Ljudi, da li postoji alergija na kondome? Jes da imam neredovan ciklus vec nekih 6 godina, i nije se s tim zajebavati, ali sa kondomom jos uvek pece. :S

Оће да се упали желудац од гутања кондома, а могу да се заглаве и у дванаестопалачном цреву.

П.С.
Видех наслов теме и питах се који паћеник је ово отворио...

A šta ako muškarac umisli da ne može da oplodi ženu, dok je plodi, i odluči da je neplodan, dok ne poželi da ima dijecu? Znači, može da je puni ko ćurku, al on je odlučio da je neplodan i nema babminosa. Šta kontate, jel može ovo?

Morao bi uticaj autosugestije da bude ogroman.

Kao i što postoji fazon da žena umisli da je trudna, jer, je li, ne može da ima decu pa je opterećena time, i onda sam organizam pod uticajem mozga pokazuje simptome trudnoće, čak joj i stomak raste, iako u njemu nema ništa.

Ljudi, da li postoji alergija na kondome? Jes da imam neredovan ciklus vec nekih 6 godina, i nije se s tim zajebavati, ali sa kondomom jos uvek pece. :S

Ne postoji, ali ima jedna sitnica koja se zove kondilomi. Lako se prenosi čak i sa kondomom, možeš da ih navučeš i bez odnosa, naročito ako po kafićima sediš u dopičnjacima ili sedaš na svačiju wc šolju. Ukljanjaju se "spaljivanjem" sa nekom spravom koja malo podseća na metalni dildo i radi se ambulantno. Takozvana moderna polna bolest. Ako imaš dobru vezu u nekoj bolnici, odradi to jer privatnici često umeju debelo da naplate (20000 din) a da ne "očiste" kako treba (da bi došla ponovo). Dakle, asepssol u torbicu ili piški sa distance.

Ništa strašno.

p.s. ovo je hipotetički naravno

"Sa nekom spravom koja malo podseća na metalni dildo" Auuuu, jbt... Lol, ne sedim u dopicnjacima, niti sedam na svacije wc solje, ali, ono, nikad se ne zna kako mogu da dobijem. Inace, prvi put cujem za to....

Evo me opet na Vuki!!!!

СЛОБОДА ЧАЧАК!!!!

nshvaćena, možeš vrlo lako da otkriješ šta je- probaj bez kondoma bar početak da vidiš dal' će da peče ili idi jednostavno na običan pregled. kontam da sigurno ne ideš redovno, kao ni 90 % cura, a to će ti otprilike razrešiti sve probleme.