Prijava

Суарез је био видно незадовољан јер није дао гол у прошлој иако је његов тим доминирао.... чини ми се да би више волео да је он дао један гол макар се утакмица завршила 1-0.

Mislim da ce Adam i pored Stivija izvoditi prekide. :) Inace, bice misterija na kojoj poziciji ce igrati Dzerard kad se oporavi. Verujem da ce dobiti neku slobodniju ulogu u veznom redu, receno u PES maniru, AMF/CMF.

Laki, pa kad čovjek pravi onakvu pometnju i višak u odbrani i igra dobro, a uz to je i meni kapiten u fantaziju, mora da se ljuti. Ljutio se on, ali je igrao za tim.

meni od novih najbolji Enrike za sad. a Dauning i Adam dosta dobri, Hendo onako....

Imam neki osecaj da ce Koates da izraste u stopera svetske klase, osecam da je mali stvoren za Premijer Ligu.

Enrike na fantaziju 5 milki, moj lični best buy

Манчестер има најсветлију будућност.

Де Геа , Џонс ,Еванс ,Смолинг ,Јанг ,Велбек ,Фабио , Рафаел ,Клеверли ,Гибсон ,Андерсон ,Чичарито ... сви млади и перспективни .....

Laki brate, Anderson, Evans, Fabio, Rafael su prosjek u najboljem slucaju.
Dzons, De Gea i Gibson su ok, a ovi ostali jesu dobri i moguce da ce da nose Junajted za koju godinu....

Ево, почиње зимски прелазни рок.

Гери Кејхил прелази из Болтона у Челси. Само не знам где ће да игра поред Терија, Луиза, Ивановића ...

Анри можда дође на двомесечну позајмицу у Арсенал.

Počeli su kao Real da se razbacuju, ne znaju gde biju više. Ćavi i Iniesta omatorili, prošo rok trajanja. Koji će im kurac Suarez pored Mesija i Nejmara ej. A i Liverpul ako ga pusti ispod 100 miliona ispašće debili kakvih nema. Kakve kurac klauzule i sranja.

Јебале вас спортске теме више, као да сам дошао на форум Бристол Ситија, а не речника сленга.

100 MILIONA ZA SUAREZA? ESI RETARDIRAN MALO TI?
JA SAM DOBIO PSA NA POKLON, ZNAČI BEZ DINARA A GRIZE BOLJE SMEM DA SE KLADIM.

Možda to Zvezdi nedostaje. 2-3 džukele dujedaju. OLOLO

ODGOVOR DOSTOJAN TVOG NIKA.

Ово о Суарезу је класична бува да се још мало надува цијена. Не мрда он никуд.

Брате чему посебна тема, што не пишете ово на теми "Фудбал"?

1. Излазак - 2. Пријатељство - 3. Дописивање - 4. Боцкање - 5. Желим да - 6. Сладак/тка - 7. Леп/а - 8. Број - 9. Град - 10. Мрзим те - ... 11. Волим те - 12. Шетња - 13. Изглед (1-10) - 14. Код тебе ми се свиђа - .15 Добар/а 16. Zezanje - 17. Диско - 18 Нервираш ме - 19. Сликање - 20. Профилна(1-10) - 21. Загрлио би те - 22. На тебе мислим - 23. Особа за тебе - 24. Надимак за тебе